شرکت آریا سازه وارد کننده انواع سقف های کاذب

شرکت آریا سازه وارد کننده انواع سقف های کاذب

حضور شرکت آریا سازه وارد کننده انواع سقف های کاذب در نمایشگاه صنعت ساختمان

شرکت آریا سازه در  راستای پیشبرد اهداف سازندگی و همگام نمودن صنعت ساختمانی کشور عزیزمان با تکنولوژیهای به روز  جوامع  پیشرو دراین صنعت در سال 1385 تاسیس گردید.

 شرکت آریا سازه با بهره مندی از  تجارب کادر بازرگانی مجرب و پرسنل کار آزموده بخش بازار یابی  و فروش خود مغتخر به واردات  انواع سقف های کاذب در مدل های گچی ،سقف کاذب معدنی و سقف کاذب فلزی با کیفیت بالا و ارائه آنها با مناسبترین قیمت به کارفرمایان و پیمانکاران محترم می باشد.

این شرکت در سال 1390 همزمان با واردات محصول اقدام به راه اندازی خط تولید انواع پروفیل های مورد استفاده در سیستم درای وال نمود.که با این اقدام خود ضمن اشتغال زایی و کار آفرینی از خروج ارز به خارج از کشور نیز جلوگیری نمود.

میتوان به جرات اذعان نمود که قیمت و کیفیت محصولات تولیدی این شرکت با سایر محصولات مشابه رقابت می نماید بلکه با توجه به کیفیت خوب و مناسب در بازار داخلی، بی رقیب میباشند.

همچنین در جهت توسعه و ارتقا بخش تولیدات خود نوید ان را برای کارفرمایان و پیمانکاران محترم دارد که با واردات  تکنولوزی و ماشین الات به روز دنیا در آینده نزدیک اقدام به تولید انواع سپری در طرحها و رنگهای متنوع برای انواع سقفهای مدولار نماید.