Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شرکت البرز روز تولید کننده شیرآلات بهداشتی

حضور شرکت البرز روز تولید کننده شیرآلات بهداشتی در نمایشگاه صنعت ساختمان

شرکت البرز روز تولید کننده شیرآلات بهداشتی

شرکت البرز روز ،کارآفرین جوان ، تولید کننده شیر آلات بهداشتی با 9 سال سابقه و دارا بودن استاندارهای لازم در نمایشگاه صنعت ساختمان حضور داشتند .

امروزه با توجه به گستردگی در تنوع شیرآلات ساختمان و حضور پررنگ و کم‌رنگ برندهای مختلف در این حوزه انتخاب محصول باکیفیت و متمایز برای مصرف کننده کار بسیار سختی‌است، با توجه به تمایل مصرف‌کننده به محصولات خارجی و شتاب واردات محصولات این‌چنینی گروه تولیدی البرز شیر مهتاب در سال 1386 با انگیزه تدارک و تامین این نیاز تصمیم گرفت خود یکی از این تولیدکنندگان این صنعت باشد که پس از بررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی تولید شیرآلات ساختمانی و ارزیابی توان تخصصی کارخانه، خط تولید شیرآلات با برند «البرز روز» را در سال 1388 راه‌اندازی کرد.
این برند تا به امروز توانسته با بهره‌گیری از آزمایشات مجهز و پرسنل مجرب خود محصولاتی مرغوب در سطح استاندارهای بین‌المللی تولید کند و با توجه سطح کیفی محصولات «البرز روز» سهم خوبی از بازار داخلی را به‌دست آورد.

 

 

نظرات

  • سلام من از نوشین شهر ارومیه فروشگاه ساختمانی پل مزاحمتون میشم لطفا یه لیست قیمت از شیر الات بهداشتی علم دوش دوکاره ولوازم آشپزخانه از...

ارسال نظر