Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه های پیش ساخته کی سیستم پارس

شرکت خانه های پیش ساخته کی سیستم پارس با 9 سال سابقه با ماموریت افزایش زیبایی و کارآیی در پروژه های ساختمانی فعالیت خود را آغاز نموده است .

خانه های پیش ساخته کی سیستم پارس

شرکت خانه های پیش ساخته کی سیستم پارس با 9 سال سابقه با ماموریت افزایش زیبایی و کارآیی در پروژه های ساختمانی فعالیت خود را آغاز نموده است . این مجوعه موفق به دریافت جایزه مدیریت ملی فناوری و نوآوری در صنعت بتن و طرح برگزیده در مسابقات نوآوری در صنعت بتن شده است . عمده فعالیتهای شرکت در زمینه اجرای سقفها و کفهای طبقات مجتمع های ساختمانی و پارکینگهای طبقاتی اجرای کل ساختمانهای یک و دو طبقه ویلایی و صنعتی و اجرای دیوار محوطه ها و از این قبیل با استفاده از روش کی سیستم می باشد. 

 

 

 

در این روش از یک قطعه پیش ساخته که متشکل از صفحات چین دار نازک بتنی است به عنوان مدول پایه جهت اجرای کل ساختمان یا قسمتهایی از آن استفاده می شود.  در این روش از سه مولفه فرمهای بهینه سازه ای,  مصالح نوین,  و نو آوری در اتصالات بگونه ای مناسب استفاده شده است که حاصل آن یک سیستم جدید سازه ای که دارای خصوصیات منحصر به فردی است شده است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر