شیرآلات ساختمانی پارس

شیرآلات ساختمانی پارس

حضور شرکت شیرآلات ساختمانی پارس در نمایشگاه صنعت ساختمان

 واحد تولیدی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی پارس با لطف و عنایت خداوند منان و همت وپشتکار مردانی زحمتکش ، متعهد و پرتلاش قرار داشت در سال 1365 ه.ش به صورت مستقل شروع به تولید انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی با نام تجاری " پارس نوین " نمود. گر چه تا پیش از این نیز در زمینه‌های مختلف فنی و تخصصی با صنعتگران بنام این عرصه همکاری می‌نمود.

از همان ابتدای راه، تعهّد این مجموعه به رعایت دقیق حقوق مصرف‌کنندگان نظیر کیفیت مطلوب و مناسب، استمرار در بهبود سطح کیفی محصولات، قیمت مناسب و ... باعث گردید جایگاهی شایسته در بازار شیرآلات بهداشتی و ساختمانی بیابند.
در نهایت در سال 1390 ه.ش در راستای هدف استمرار در بهبود کیفیت محصولات، موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران هم در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی اهرمی و نیز کلاسیک و همچنین گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) شدند.

واحد تولیدی شیرآلات ساختمانی پــــارس اکنون با تمام قسمت‌های مورد نیاز خود (مانند ریخته‌گری، تراشکاری، آبکاری، آزمایشگاه، مونتاژ و بسته‌بندی، انبار و ...) زیر یک سقف و در شــهرک صنـعتی عباس‌آباد تــهران واقع شده و به تولید انبوه شیرآلات ساختمانی با نام تجاری " پارس – کریمی " مشغول است. به این امید که در میان هموطنان عزیز،مشتریان، انبوه‌سازان، استادکاران و مصرف-کنندگان نهایی سربلند و محبوب باشند.