Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان پایان یافت

اختتامیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، مسئولان دولتی و اعضای هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران برگزار شد.

شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان پایان یافت

به گزارش خانه دات کام ، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در تهران به کار خود پایان داد که به گفته مسئولان برگزاری نمایشگاه 100 هزار نفر از آن بازدید کردند.

براساس این گزارش ، در نمایشگاه امسال که برای یازدهمین دوره توسط اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود که در این دوره 1234 شرکت داخلی و 376 شرکت خارجی مشارکت کردند.

به گزارش فارس ، به گفته محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نمایشگاه صنعت ساختمان و مسکن از سال‌های آینده در بخش‌‌های مختلفی به صورت تخصصی برگزار خواهد شد.

براین اساس ، آیین اختتامیه این نمایشگاه دقایقی قبل با حضور برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونان وزرای صنعت و تعاون و همچنین اعضای هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران برگزار شد.

به گفته مسئولان نمایشگاه، امسال 27 کشور مشارکت کرده بودند و 120 هزار متر مربع ثبت‌نام‌ کننده برای این نمایشگاه وجود داشت.

 

ارسال نظر