Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

چرا سیمان سفید از سیمان خاکستری گرانتر است؟!

آیا می‌دانستید که قیمت سیمان سفید از سیمان خاکستری بیشتر است؟!

چرا سیمان سفید از سیمان خاکستری گرانتر است؟!

روش تولید و ساخت سیمان سفید با سیمان خاکستری فرق می‌کند. درست است که پایه اصلی مواد یکی است اما کاربرد یک سری مواد متفاوت و فرآیند تولید متفاوت باعث شده تا سیمان سفید از سیمان خاکستری گرانتر تمام شود.

در تولید سیمان سفید انتخاب میزان و نوع مواد خام نقش مهمی را در روند تولید ایفا می‌کند. به عنوان مثال اکسیدهای کروم، منگنز، آهن، مس، وانادیوم، نیکل و تیتانیوم رنگ خاکستری را به سیمان می دهند به همین علت برای ساخت سیمان سفید درصد استفاده از این مواد را کاهش می‌دهند. عمده موادی که برای ساخت سیمان سفید بکار می‌رود خاک رس و سنگ آهک است. و همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم علت گرانتر بودن سیمان سفید از سیمان خاکستری کاربرد همین مواد اولیه است که گرانتر هستند.

نکته حائز اهمیتی که در خرید سیمان سفید باید به آن توجه کنید آنست که از تولید‌ کننده‌های معتبر و شناخته شده این محصول را تهیه کنید. چرا که ساخت هر سازه‌ای با سیمان سفید مستلزم به کاربردن آن با کیفیت مرغوب و استاندارد است.

ساخت سیمان سفید

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید