Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راه های استفاده از فضای اضافه ی تخت

همه ی ما به دنبال اتاق خوابی آرام و دور از درهم ریختگی هستیم اما گفتن این موضوع اغلب آسان تر از عملی کردنش است.

راه های استفاده از فضای اضافه ی تخت

همه ی ما به دنبال اتاق خوابی آرام و دور از درهم ریختگی هستیم اما گفتن این موضوع اغلب آسان تر از عملی کردنش است. روی زمین پر از کفش و لباس می شود در حالی که زیر تخت جای زیادی برای جایگذاری آنهاست اما با کمی فکر خلاقانه میتوان از تخت خواب استفاده ی هوشمندانه کرد. اینجا ما برخی از این ایده ها را بررسی میکنیم

1) چند کشوی ساده تعبیه کنید. بیشترین جای ممکن را با کشو زیر تختتان بوجود بیاورید. بعضی از تخت ها خود کشو دارند اما اگر برای شما از نوع بی کشوست در بازار گستره ی متنوعی کشو با سایز و رنگ های مختلفی وجود دارند که می توانید با تختان ست کنید. چیزی که در آنها میگذارید بستگی به جنس کشوها و تحمشان دارند.

 

 

2) یک کتابخوانه ی کوچک داشته باشید. این تخت چوبی در زیرش یک طبقه ی چوبی دارد که به عنوان کتابخوانه استفاده می شود همچنین پشت آن مسدود است پس کتاب ها انتحای آن گم نمیشوند.

 

 

3) از بالای سر تختان استفاده کنید. با ساختن قفسه ای در بالای سر تختتان فضا را سودمند کنید. میتوانید از کشوهای بلند(تا سقف) که با پانل هایی پوشانده شدند استفاده کنید. در این شرایط شما بیشترین استفاده را از کمترین فضا کرده اید. حتی می توانید با تعبیه ی لامپ روی آن علاوه بر زیبایی توجه را از روی محتوای آن بردارید.

 

 

4) از دیوار به دیوار بروید. به جای استفاده از عسلی کنار تخت از حفره های دیوار استفاده کنید. این ایده بسیار مناسب فضاها و اتاق های کوچک است.

 

 

5) از فضاهای کوچک هوشمندانه استفاده کنید. با قرار دادن تخت خواب روی کشوهای بزرگ در فضا صرفه جویی کنید در این صورت فضای کافی برای بقیه مبلمان دارید. اگر فضای کافی اطراف تختتان دارید که آزادانه دور آن حرکت کنید مانند تصویر که خوب است در غیر اینصورت برای جلوگیری از افتادن مرزی اطراف تخت مشخص کنید.

 

 

6) مبلمان را تغییر مکان دهید. اگر یک دسته کشو کنار دیوار بیهوده است آنرا پایین تختتان بیاورید و به عنوان پاتختی استفاده کنید. همچنین برای پوشاندن پشت کشوها می توانید از پتوی تا شده یا تعدادی کوسن یا برای روی آن استفاده کنید تا فضایی راحت برای نشستن ایجاد شود.

 

 

 

ارسال نظر