Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

سبک لوکس ویکتورایی در دیزاین خانه

سبک ویکتوریایی یکی از مجلل ترین و لوکس ترین سبک های دکوراسیون است و برای این کار از اَکسسوری ها و زینت های بسیار زیادی الهام میگیرد.

سبک لوکس ویکتورایی در دیزاین خانه

سبک ویکتوریایی سبکی است که برای دکوراسیون و دیزاین از اَکسسوری ها و زینت های بسیار زیادی الهام میگیرد و بر این عقیده است که ارائه بسیار خوب و مؤثر از مواد و مصالح مختلف می تواند دید بصری و چشم را تقویت و جلاء بخشد.سبک ویکتوریایی یکی از مجلل ترین و لوکس ترین سبک های دکوراسیون است . در طراحی دکوراسیون به سبک ویکتوریایی عمده رنگ هایی که به کار می روند رنگ هایی از قبیل : زرشکی ، قهوه ای تیره ، زمردی و کهربایی هستند.فرش هایی اصیل ( به ویژه فرش های ایرانی و شرقی ) با متراژ بزرگ ، استفاده از میزهای طلاکوب و مزین به خاتم کاری ، کاغذ دیواری های شاد و رنگارنگ با طرح گل و نقوش بزرگ ، پارچه های مخمل ، حریر و ساتن در سبک ویکتورایی جایگاه بالایی دارند.شمعدانی های بزرگ ، شیشه های منقوش ، چلچراغ های بی نظیر ، اَکسسوری های لوکس و سلطنتی ، نشانه های این سبک بی نظیر هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر