Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

سبک لوکس ویکتورایی در دیزاین خانه

سبک لوکس ویکتورایی در دیزاین خانه

سبک ویکتوریایی یکی از مجلل ترین و لوکس ترین سبک های دکوراسیون است و برای این کار از اَکسسوری ها و زینت های بسیار زیادی الهام میگیرد.

سبک ویکتوریایی سبکی است که برای دکوراسیون و دیزاین از اَکسسوری ها و زینت های بسیار زیادی الهام میگیرد و بر این عقیده است که ارائه بسیار خوب و مؤثر از مواد و مصالح مختلف می تواند دید بصری و چشم را تقویت و جلاء بخشد.سبک ویکتوریایی یکی از مجلل ترین و لوکس ترین سبک های دکوراسیون است . در طراحی دکوراسیون به سبک ویکتوریایی عمده رنگ هایی که به کار می روند رنگ هایی از قبیل : زرشکی ، قهوه ای تیره ، زمردی و کهربایی هستند.فرش هایی اصیل ( به ویژه فرش های ایرانی و شرقی ) با متراژ بزرگ ، استفاده از میزهای طلاکوب و مزین به خاتم کاری ، کاغذ دیواری های شاد و رنگارنگ با طرح گل و نقوش بزرگ ، پارچه های مخمل ، حریر و ساتن در سبک ویکتورایی جایگاه بالایی دارند.شمعدانی های بزرگ ، شیشه های منقوش ، چلچراغ های بی نظیر ، اَکسسوری های لوکس و سلطنتی ، نشانه های این سبک بی نظیر هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها