Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

10 ترفند برای داشتن اتاق خوابی رویایی

این چند ترفند کوچک به شما کمک می کند که اتاق خوابتان را چنان رویایی کنید که حتی نخواهید در آن خوابتان ببرد .

10 ترفند برای داشتن اتاق خوابی رویایی

این چند ترفند کوچک به شما کمک می کند که اتاق خوابتان را چنان رویایی کنید که حتی نخواهید در آن خوابتان ببرد .

1) یک فرش راحت

هیچ چیز به اندازه ی پا گذاشتن روی زمین سرد و سفت از روی صبحتان را خراب نمی کند؛ یک لطفی به خودتان بکنید و مطمئن شوید که اولین قدمتان در روز راحت است. از قبل فرش دارید؟ به فکر یک قالی کوچکتر کنار تختان باشید. ایده ی مشابه این اتاق توسط Adeeni Design Group است.

 

 

 

2) تِم

اولین چیزیست که یک بچه موقع درست کردن اتاقش به آن فکر می کند، اما بزرگسالان معمولا از دکور کردن با تم خجالت می کشند. اما حتی زمانی که مرد عنکبوتی یا شاهزاده نباشد یک موضوع می تواند دستگاه متحدی برای ایجاد آرامش باشد. در این تاق خواب طراحی شده توسط Timothy Whealon تم راه راه استفاده شده ایجاد یک لمس ساده در عین حال کهنه کرده است.

 

 

3) مقدار صحیح بالشت

چگونه مقدار صحیحش را بفهمیم:

باید بالشت و کوسن به اندازه ی کافی که تخت شما را مجلل و دعوت کننده نشان دهد باشد و نه آنقدر زیاد که برای رفتن به تخت فقط 10 دقیقه صرف جابجایی کوسن ها و بالشت ها باشیم. مقدار متعادل معمولا بین 2 تا 6 است که البته به سایز تخت بستگی دارد. این نونه از طراح Lindsey Coral Harper دقیقا به اندازه مناسب است.

 

 

4) جایی برای نشستن ( به جز تختان)

این اتاق طراحی شده توسط Robert Passal بیشتر از یک جفت جای نشستن دارد. جای مناسب برای نشستن از شما به هنگام مطالعه یا وقتی که با یکی از دوستانتان گفتگو می کنید، پذیرایی میکند. همچنین مناسب است برای قرار دادن کفش هایتان و یا چک کردن ایمیل هایتان تا تکنولوژی را از تختتان دور کنید.

 

 

5) تکنولوژی به چشم نمی خورد!

"اتاق خواب مربوط به خوابیدن است، شما هنگامی که خوابیدید به چه احتیاج دارید؟ قطعا به یک گوشی هوشمند نیاز ندارید" این گفته ی طراح Aurélien Gallet است. و این در مورد تلویزیون هم صدق می کند: مدت بیشتری بیدار نگهتان می دارد و در نتیجه ذهنتان را قبل از اینکه به خواب رود مشغول می کند. سخت است به خصوص در دنیای به شدت مرتبط اما اگر آنها را پشت درب اتاق خوابتان نگه دارید خوشحال تر خواهید بود.

 

 

ادامه ی مطلب

ارسال نظر