Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

هوشمندسازی سیستم تبرید

امروزه هوشمندسازی در همه صنایع حرف اول را می‌زند. در این صنعت هم با هوشمند کردن دستگاه خود می‌توانید به صورت شگفت آوری بهره‌وری دستگاه را بالا ببرید.

هوشمندسازی سیستم تبرید

در گذشته، پیشرفته‌ترین سیستم‌های تبریدی فقط قابلیت این را داشتند که دمای دستگاه(یخچال یا سردخانه) را نشان دهند، اما امروزه شاخص دما امر بسیار پیش پا افتاده‌ای است.

دما به تنهایی نمی‌تواند نشانه سلامت دستگاه شما باشد. باید یک هشدار اولیه و یک تشخیص اولیه برای وجود سلامت در دستگاه، به غیر از شاخص دما وجود داشته باشد.

برای هوشمند کردن سیستم‌های تبریدی، بر روی دستگاه، سنسورها و فشارسنج‌های الکتریکی نصب می‌کنند. همچنین، جالب است که بدانید اکثر سیستم‌های تبریدی، با هر سنی که دارند می‌توانند هوشمند شوند.

امروزه با هوشمند‌سازی سیستم‌ها می‌توانید نظارت مستقیم و مداومی روی دستگاه داشته باشید. به این صورت که شما به وسیله یک مانیتور یا تلفن همراه هوشمند، به صورت آنلاین می‌توانید مشاهده کنید که در سیستم خنک کننده شما چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و دستگاه به چه شکل فعالیت می‌کند. این قابلیت نه تنها میزان دما در دستگاه را نشان می‌دهد، بلکه میزان رطوبت و میزان مصرف برق را هم در دستگاه نشان می‌دهد.

داشتن چنین سیستمی که اطلاعاتی در خصوص این روندها ارائه ‌دهد، چیزی است که به شما این امکان را ‌می‌دهد تا بتوانید با بروز اولین مشکل یا اختلال آن را به سرعت ببینید و از وارد آمدن آسیب‌های جدی به دستگاه پیشگیری کنید.

با هوشندسازی دستگاه تبریدی نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت، چراکه دستگاه به صورت خودکار تمام عوامل را بررسی می‌کند و اگر مثلا دما بالا رفته باشد یا جایی مشکلی پیدا کرده باشد، سریعا سنسورها به شما اطلاع خواهند داد تا تنظیمات دستگاه را اصلاح کنید.

به علاوه، نکته حائز اهمیتی که در این سیستم‌ها وجود دارد این است که  شما به وسیله یک دستگاه هوشمند، این امکان را دارید تا در هر مکانی که هستید، به وسیله اینترنت سیستم خودتان را نظاره و کنترل کنید.

هوشمند سازی سیستم تبرید

کنترل هوشمند

نظارت هوشمند

دسترسی به سیستم از هر نقطه‌ای

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید