Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تبدیل کشتی قدیمی به پاویلیون تماشایی و با طراوت

به بدنه کشتی قدیمی متروک به تازگی زندگی جدیدی به شکل یک پاویلیون تماشایی برای موزه ملی هنر معاصر و مدرن در کره جنوبی داده شده است.

تبدیل کشتی قدیمی به پاویلیون تماشایی و با طراوت

به بدنه کشتی قدیمی متروک به تازگی زندگی جدیدی به شکل یک پاویلیون تماشایی برای موزه ملی هنر معاصر و مدرن در کره جنوبی داده شده است. این پاویلیون که در سئول قرار دارد از قسمتی از بدنه فولادی زنگ زده یک کشتی قدیمی تشکیل شده که وارونه شده و از فضای داخلش برای فضای سبز و گیاهان باطراوت و هم چنین فضای نشستن و استراحت استفاده می شود.
 
گروه معماری «Shinslab» مغزهای پشت این سازه تبدیل شده هستند. آن ها ابتدا قسمتی از کشتی پوسیده را برش دادند و جدا کردند و اجازه دادند بدنه خارجی آن به همان شکل خام و مایل به قرمز باقی بماند. اما فضای داخلی تغییرات اساسی کرد، مثل یک پوشش کامل از رنگ سفید، یک بالکن، یک راه پله مارپیچ و درختان بلندی که ارتفاعشان تا سقف می رسد. نتایج این نوسازی از نظر بصری برخورد خیره کننده ای از زیبایی شناسی روستایی و مدرن است.

وینسلب امیدوار است این پاویلیون بازدیدکنندگان را تشویق کنند در مورد بازیافت و به طور خاص بازیافت در زمینه معماری تامل کنند. آن ها می گویند: «هر اثر فرهنگی بزرگ می تواند روزی عملکرد خود را از دست دهد. به همین ترتیب یک ماده هم می تواند ارزش های اصلی خود را در طول زمان از دست بدهد. حقیقت این است که سرنوشت آثار فرهنگی باید در نظر گرفته شود به طوری که ما را وادار به توجه به نسل های آینده کند.»

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر