Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

زندگی در یک آکواریوم انسانی

زندگی در یک آکواریوم انسانی

یک خانه بزرگ ساخته شده از شیشه و فولاد در بازار املاک منتظر خریداری است که بخواهد در یک آکواریوم انسانی زندگی کند.

آکواریوم انسانی

به نقل از گزارشگر بازار املاک ، لیزا گوردون ، این خانه در بازار املاک نیویورک با مبلغی حدود 5.5 میلیون دلار قیمت گذاری شده است. این خانه که توسط جف اسمیلو ، مهندس سازه برج آزادی در نیویورک سیتی ، طراحی شده و به دست سازنده نیویورکی خوان فیگوئرا ساخته شده است. ساختمان این خانه 300 متر مربع زیربنا دارد که در زمینی به مساحت 3000 متر مربع بنا شده و فضای سبزی به مساحت 30000 متر مربع آن را احاطه کرده است .

آکواریوم انسانی


طبقه اول این خانه شامل قسمت سرگرمی ، اتاق غذاخوری و آشپزخانه ای با سنگ های سفید و کابینت های شکلاتی رنگ است. از درون یک دیوار پنجره ای به درون فضای پاسیو و استخر آب شور و حوضچه های جکوزی باز می شود . طبقه دوم دو بال دارد که در یکی سوئیت های اصلی واقع شده و دیگری شامل سوئیت های مهمان است . زیرزمین که با یک تونل به خانه متصل شده است دارای فضای پارکینگ برای چهار خودرو و یک فضای انباری ست که می تواند به عنوان یک استودیوی صوتی تصویری هم به کار رود .

 

آکواریوم انسانی عکس 2

لوری مک گاروا ، مشاور املاک ، معتقد است که این خانه خریداران زیادی نخواهد داشت. چرا که ساکن این خانه عملاً باید بپذیرد که می خواهد در یک فضای باز زندگی کند . مشکل دیگری که ساکنین این خانه خواهند داشت ، تمیز کردن شیشه های سراسری این ساختمان است که به نظر نمی رسد بدون استخدام افرادی  برای این کار عملی باشد.

 

آکواریوم انسانی عکس 3

 

 

نظرات

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها