Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه ساخته شده از قطعات پیش ساخته

این خانه سفارشی از 9 قسمت پیش ساخته تشکیل شده که به شکل کامل با سیم کشی، لوله کشی، روشنایی، عایق بندی و تزئینات داخلی به محل ساخت آورده شده اند.

خانه ساخته شده از قطعات پیش ساخته

بازسازی خلاقانه

مالکان این خانه ، شکل قدیمی و امکانات مدرن آن را بسیار دوست داشتند و در ابتدا می خواستند فقط با یک نوسازی ساده فضاهای جدیدی به آن اضافه کنند. به گفته معمار این پروژه ، ویل رول ، بعضی امور مربوط به نگهداری از خانه به موقع انجام نشده بود محاسبات هزینه‌های نوسازی آن نشان داد که بازسازی کامل خانه با استفاده از قسمت‌های پیش ساخته از نظر اقتصادی توجیه بیشتری دارد. برای اضافه کردن فضاهای جدید به فضاهای موجود خانه ، شکل بنای واقع شده روی فونداسیون به کلی تغییر داده شد. افزودن دفتر کار و اتاق صوتی روی یک نیم طبقه ، کمک کرد تا فضای بیشتری برای اتاق نشیمن ، آشپزخانه با امکانات بیشتر، سوئیت‌های اصلی و مهمان، و یک حیاط خلوت رو به جنوب فراهم شود. این حیاط خلوت اتاق خواب را از فضاهای نشیمن جدا می کند و باعث ورود نور خورشید بیشتری به مرکز خانه در فصل سرد می شود. خانه جدید با ارتفاع 20 فوتی و یک راه پله با اسکلت فولادی که سه طبقه آن را با پاگردهای وسیع و شیشه ای به هم وصل می کند ، شخصیت سه بعدی متفاوتی یافته است. ظاهر مدرن و زوایای قائمه طراحی خانه امکان استفاده از قطعات پیش ساخته را تسهیل کرده و کارایی این روش را بالاتر برده است. این خانه از 9 قطعه که در کارخانه‌ای در پنسیلوانیا ساخته شده‌اند تشکیل می شود. تمام قسمت‌ها به شکل سفارشی طوری ساخته شده‌اند که سیستم سیم کشی ، لوله کشی ، ضد حریق ، روشنایی ، ظریف کاری دیوار و سقف ، درب‌ها و پنجره‌ها، عایق بندی ، تزئینات و دیگر تجهیزات در آن‌ها تعبیه شده است. تقریبا همه چیز به جز کفپوش چوبی و کابینت سفارشی که در محل ساخته شده‌اند . ساختن قطعات پیش ساخته پس از صدور مجوز ساخت خانه دو ماه وقت برد و سر هم کردن این قطعات در محل ، تنها سه روز طول کشید. ظریف کاری داخلی و اتصال قطعات خارجی چهار ماه دیگر زمان برد که در مجموع به نسبت کمتر از زمان معمول در ساخت و ساز یک واحد مسکونی است.

 

بازسازی خلاقانه

 

 

بازسازی خلاقانه

 

 

بازسازی خلاقانه

 

 

بازسازی خلاقانه

 

 

بازسازی خلاقانه

 

 

بازسازی خلاقانه

 

ارسال نظر