معرفی بهترین رنگ‌های کفپوش چوبی در 2019

معرفی بهترین رنگ‌های کفپوش چوبی در 2019

در این مقاله به همراهان همیشگی خویش در راستای انتخاب بهترین رنگ برای کفپوش، مطالب مفیدی را ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

اگر انتخاب رنگ کفپوش چوبی برایتان کاری دشوار است می‌توانید با مطالعه این مطلب انتخاب راحت‌تری داشته باشید. رنگ‌هایی که در این مطلب برای کفپوش چوبی معرفی می‌شوند، رنگ‌های برگزیده‌ای هستند که طراحان در سال 2019 به میزان زیادی از آنها استفاده کرده‌اند.

طراح داخلی خانه‌ای که در تصویر می‌بینید در خصوص دلیل انتخاب این کف‌پوش چوبی روشن گفته است که:

"من چوب روشن و گرم را برای کف دوست دارم و فکر می‌کنم فضای خانه را بزرگ‌تر می‌کند. وی همچنین افزوده که انتخاب این بافت و رنگ، گرمای مدرنی به فضا بخشیده است".

در نتیجه اگر به دنبال آن هستید که فضای روشن، بزرگ و گرمی داشته باشید می‌توانید از این رنگ کفپوش استفاده کنید.


کفپوش روشن و گرم

طراح این خانه گفته که عاشق کفپوش سیاه است چرا که باعث می‌شود تا فضا باشکوه و مجلل شود. در نتیجه اگر به دنبال یک فضای متفاوت، پرجسارت و باشکوه هستید، می‌توانید از کفپوش سیاه استفاده کنید. البته شایان ذکر است که در فضاهای بزرگ بهتر است که از این رنگ کفپوش استفاده کنید.

 کفپوش سیاه

طراح داخلی خانه در خصوص انتخاب رنگ کفپوش اذعان داشته که وی برای سال‌های متمادی شاهد انتخاب رنگ خاکستری و طوسی برای کفپوش از جانب مشتریان بوده است، اما وی خواستار این بوده که رنگ و بافت کفپوش به بافت طبیعی خود نزدیک باشد.

پس اگر به دنبال آن هستید که بافت کفپوش شما به بافت چوبی و طبیعی نزدیک باشد از این رنگ و طرح استفاده کنید.

 کفپوش با بافت چوبی و طبیعی

کفپوش چوبی تیره برای افرادی که رنگ‌های تیره را برای کف می‌پسندند.

کفپوش چوبی تیره

رنگی که در کفپوش این تصویر مشاهده می‌کنید یک رنگ ارگانیک خام است. در واقع می‌توان گفت که بهترین انتخاب برای فضایی است که می‌خواهید رنگ‌های مختلفی در آن بکار ببرید. گاهی ترکیب وسایل رنگی با برخی از کفپوش‌ها بخاطر نوع بافت و رنگشان خوب نمی‌شود. اما انتخاب این رنگ خام برای چنین فضایی می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد.

 کفپوشی با رنگ ارگانیک خام

برای داشتن یک فضای خنثی، آرام و با ظرافت می‌توانید از کفپوشی با یک رنگ ملایم و خنثی همانند آنچه در تصویر می‌بینید، استفاده کنید.

 کفپوشی با یک رنگ ملایم

رنگ اغلب کفپو‌ش‌های چوبی در سال 2019 گرم بوده است. در این خانه نیز مشاهده می‌کنید که کاربرد کفپوشی که رگه‌های قهوه‌ای گرمی دارد چه گرمای دلنشینی در فضا ایجاد کرده است.

 کفپوشی با رگه‌های قهوه‌ای

تنظیم کننده: پ.ز

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید