Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بلوک شیشه‌ای

بلوک شیشه‌ای، متریالی از جنس شیشه است که در انواع مختلف برای فضاهای متفاوت اعم از فضای داخلی یا نمای بیرونی یک ساختمان ساخته می‌شود.

بلوک شیشه‌ای

آجر شیشه‌ای یا بلوک شیشه‌ای متریالی ساخته شده از شیشه است که یک عنصر در معماری است. سیمای بلوک شیشه‌ای می‌تواند در انواع رنگ‌ها، اندازه‌ها، بافت‌ها و شکل‌های مختلف باشد. زمانی که نور به این بلوک‌های شیشه‌ای می‌تابد، این بلوک‌ها جلوه بصری بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند.

بلوک شیشه‌ای مدرن، الهام گرفته از اصول نورپردازی منشور در اوایل دهه ۱۹۰۰ برای تامین نور طبیعی در کارخانه های تولیدی می‌باشد.

امروزه بلوک‌های شیشه‌ای را در نما، در طراحی‌های داخلی، در فضاهای بیرونی (همچون کف پیادروها) و حتی برای عایق کردن صوتی و حرارتی نیز به کار می‌برند.

بافت و رنگ بلوک‌های شیشه‌ای می‌تواند بسیار متنوع باشد و طیف وسیعی از شفافیت را ارائه دهد.

بلوک‌های شیشه‌ای انواع مختلفی دارند که شامل: بلوک شیشه‌ای عایق (حرارتی یا صوتی)، بلوک شیشه‌ای مقاوم در برابر گلوله و بلوک شیشه‌ای رنگی می‌باشند، که می‌توانید بر حسب نیاز، مورد مد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین به تازگی در ساخت بلوک‌های شیشه‌ای از گاز آرگون استفاده می‌کنند که این ویژگی منجر شده تا این متریال یک عایق حرارتی بسیار عالی باشد.

بلوک شیشه‌ای در دکوراسیون داخلی

بلوک شیشه‌ای در دیوار

بلوک شیشه‌ای در فضای بیرونی

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید