Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مصرف کنندگان برای بهره وری انرژی بیش از تجملات ارزش قائل هستند

خریداران خانه اینگونه بیان می کنند که آنها ترجیح می دهند وسایل برقی با علامت ستاره انرژی (Energy Star) داشته باشند تا استخر یا سینمای خانگی.

مصرف کنندگان برای بهره وری انرژی بیش از تجملات ارزش قائل هستند

این مطالعه نشانگر این است که مصرف کنندگان برای بهره وری انرژی بیش از تجملات ارزش قائل هستند

خریداران خانه اینگونه بیان می کنند که آنها ترجیح می دهند وسایل برقی با علامت ستاره ی انرژی (Energy Star) داشته باشند تا استخر یا سینمای خانگی.

پژوهش سالانه ی Energy Pulse که اخیرا توسط گروه Shelton منتشر شده است نشان می دهد که مصرف کنندگان در بازار، برای یک خانه ی جدید ویژگی های انرژی کارآمد را بر موارد تجملاتی   اولویت بندی می کنند.

85 درصد مصرف کنندگان اینگونه بیان کردند که آنها برای خانه ای که دارای گواهینامه ی ستاره ی انرژی (Energy Star) می باشد پول بیشتری پرداخت می کنند، و ترجیحات آنها برای ویژگی های فردی آن را اینگونه اثبات می کنند: افراد بیشتری خواستار وسایل برقی با علامت ستاره ی انرژی (Energy Star) در خانه های جدید خود بودند (52%) نسبت به افرادی که خواستار استخر (42%)، خواستار سیستم صوتی با بالاترین کیفیت (40%)، یا خواستار اتاقی مخصوص سینمای خانگی (29%) بودند.

در میان افراد پاسخگوی با بالاترین درآمد (سالانه 100،000 دلار)، 5 پاسخ برتر به این سؤال " مایل هستید خانه ی جدید شما کدام یک از ویژگی های زیر را داشته باشد؟" این موارد بودند : وسایل برقی دارای گواهینامه ی ستاره ی انرژی (Energy Star) (59%)، توالت هایی با مصرف آب کمتر (58%)، کولرگازی های دارای مصرف کمتر و بازده بیشتر(58%)، سردوش هایی با مصرف آب کمتر(52%) و گواهینامه ی ستاره ی انرژی (Energy Star) برای خانه(51%).در عین حال، موارد مربوط به تجملات بعد از این موارد قرار گرفتند: 43% افراد خواستار سیستم صوتی متصل به شبکه ی بی سیم wi-fi بودند، 40% خواستار استخر بودند، و 31% خواستار اتاقی مخصوص سینمای خانگی بودند.

این مطالعه همچنین شامل جستجوی عمیقی در اینکه مصرف کنندگان درباره ی فناوری خانه ی هوشمند چه احساسی دارند، کشف بینش های مهم درباره ی اینکه مصرف کنندگان چطور خانه ی متصل شده را می پذیرند و آیا آن را می پذیرند یا خیر؟

ارسال نظر