Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

یک خانه دریاچه ای برای روحیات ماجراجو (بخش دوم)

معماران هولی و اسمیت طراحی زیبایی از یک خانه ی حوضچه ای کردند. اگر شما دوست دارید که در کنار آب زندگی کنید، پس این یک خانه ی مینیمالیست است که می توانید برای خود بسازید.

یک خانه دریاچه ای برای روحیات ماجراجو (بخش دوم)

♦ بخش دوم مقاله

این خانه ی حوضچه ای در لوییزینا قرار گرفته است. این خانه نمای خارج و داخل ساختمان را به زیبایی با هم ترکیب می کند؛ این خانه بر روی حوضچه قرار گرفته و غالبا با چوب ساخته شده است. یک شومینه و آشپزخانه در خارج خانه قرار گرفته اند؛ یک آشپزخانه ی بیرونی بسیار ایده آل است برای چنین خانه ای. این می تواند خانه ای برای خلوت شما باشد. اگر می خواهید یک زندگی آرام و خلاقانه را کنار دریاچه بگذرانید، این خانه ی ایده آلی برای شماست. این خانه ترکیب مدرنی به همراه تمام امکانات موجود در منزل را داراست. پاسیوی گسترده و مبلمان مینیمالیستیک از زینت های این خانه است. این خانه دارای پنجره های شیشه ای و سقف و زمین چوبی است. در یک محل کوچکی طراحی شده که می تواند یک فضای نشیمن، غذا خوری و همچنین یک فضای نشستن خارجی را جای دهد. اگر شما می خواهید که هر روز بر روی یک زیبایی روستایی چشم باز کنید این خانه ایست که به دنبالش هستید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده بخش اول مقاله به لینک مقابل مراجعه نمائید ← یک خانه دریاچه ای برای روحیات ماجراجو (بخش اول)

 

 

ارسال نظر