Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

5 فن آوری نو ظهور در خانه های 2020

این 5 نوآوری نوظهور پیشرفته ، شما را نسبت به آنچه که آینده برای خانه هایتان در نظر گرفته، شگفت زده خواهد کرد.

5 فن آوری نو ظهور در خانه های 2020

پیشرفت فن آوری داخل منازل پا را بسیار فراتر از تصورات ما می گذارند.
اگر تازه ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های نوظهور هنوز قدم به داخل خانه ها نگذاشته اند، بسیاری از آنها پیش از این در جاهای دیگری مورد استفاده قرار گرفته اند و طولی نمی کشد که به خانه ها نیز راه پیدا می کنند.
این 5نوآوری نوظهور پیشرفته، شما را نسبت به آنچه که آینده برای خانه هایتان در نظر گرفته، شگفت زده خواهد کرد.


1.کف پوش ها و مبلمان نورانی: کف پوش های با قابلیت ال ای دی که به محض پا گذاشتن روی آن روشن می شود ایده ای است که در وهله اول به نظر می رسد برای فیلم های علمی - تخیلی مناسب تر باشد ، اما تعجبی ندارد که این فن آوری در آینده ای نزدیک در خانه ها بکار گرفته شود. کف پوش های با قابلیت انتفال نور که برای استفاده در هتل ها در نظر گرفته شده، می تواند مفهومی جدید و هیجان انگیز را به طراحی داخلی و فضا اضافه کند.

 
2.کنترل حرکت: اگر همیشه آرزوی داشتن ابر نیرو را داشته اید، حالا به آن کاملاً نزدیک شده اید. Pointgrab دست به تولید فناوری pointswitch زده، که به شما این امکان را می دهد بتوانید همه چیز را از یک لامپ گرفته تا تلویزیون تنها با اشاره یک انگشت کنترل کنید. اما این فن آوری چگونه کار می کند؟ با تولید فضایی شفاف و با قابلیت لمسی در فاصله ای در مقابل شما. با داشتن این فن آوری در منزل خود، تنها کاری که باید برای کنترل وسایل برقی انجام دهید اشاره انگشت به طرف آنها می باشد و وسایل برقی اینگونه به شما پاسخ می دهند.

 

 


3.ارتباط پیامی با وسایل خانه : به لطف خدمات پیام رسان شرکت ال جی، که در حال ادغام آن درمحصول جدیدی از وسایل هوشمند خانه می باشد، می توانید به یخچال فریزر، ربات جارو برقی یا حتی ماشین لباسشویی خود پیام نوشتاری ارسال کنید. می توانید از راه دور به ماشین لباسشویی دستور اجرای شستشو را بدهید یا از جاروبرقی خود بپرسید آخرین بار کی خانه را جارو کشیده.


4.ریدرهای امنیتی اثرانگشت : پیش تر راجع به قفل های هوشمند با قابلیت بولوتوث صحبت کرده بودیم، اما ریدرهای اثرانگشت،  پا را از این هم فراتر گذاشته اند. این فن آوری جدید هم اینک برای استفاده در منازل در دسترس می باشند و ها از آنجا که  قفل های اثرانگشت دسترسی محدود را تضمین می کنند غالباً در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. اگر از آنها در منزل استفاده کنید، باید با قفل و کلید هایتان برای همیشه خداحافظی کنید و دیگر لازم نیست نگران دور نگهداشتن فرزندانتان از قفسه نوشیدنی ها یا دیگر مناطق و فضاهای با دسترسی محدود باشید.


5.پنجره های هوشمند : این فن آوری راه حلی عالی برای مدیریت هزینه های سرسام آور تأمین نور و گرمایش منازل می باشد. شیشه های هوشمند با لمس یک دکمه یا زدن یک سوییچ از حالت شفاف به حالت کدر در می آیند و بنابراین نیاز به کرکره و پرده را نیز بر طرف می سازند. فن آوری های متعددی وجود دارد که می توان از آنها در پنجره های هوشمند استفاده کرد اما نکته مهم اینجاست که این پنجره ها جدید و به روز بوده ومی تواند در منازل مورد استفاده قرار بگیرد.


این فن آوری های نو ظهور و خلاقانه که به تازگی پا به عرصه وجود گذاشته اند بسیار مهیج بوده و بی نهایت امکان را برای منازل شما فراهم می کنند.
یک فن آوری پیشرفته که می توانید همین حالا از آن لذت ببرید، ClearView Audio Clio نام دارد - یک اسپیکر نامرئی که صدایی واضح و پر قدرت با قابلیت فراگیری کامل در اتاق را بدون نیاز به تغییر دکوراسیون داخلی، برای شما به ارمغان می آورد.

 

ارسال نظر