Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درب های ضد سرقت از چه لایه هایی تشکیل شده اند

توصیه می کنیم اگر درب ضد سرقت که میخرید قرار است درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی استفاده که تغییر رنگ داد ، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.

درب های ضد سرقت از چه لایه هایی تشکیل شده اند

باید به ابن نکته توجه داشت که درب ضد سرقت معمولا داخل لنگه در، دارای یک ورق فلزی بسیار مقاوم هستند  که احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیرممکن می سازد و در صورت غیرممکن کردن با نهایت تاخیر روبه رو می کند و قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ضد سرقت به کار برده شدند با درب های معمولی متفاوتند و از نوع گاوصندوقی هستند، به این معنی که از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب ضد سرقت به چهارچوب استفاده می کنندوعایق های صوتی در  قسمت داخلی تر به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتهای کار هم از سنگ پشم نسوز برای ضد حریق کردن قسمت بیرونی درب استفاده شده است.

 این درب ضد سرقت ها معمولا MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت های ۸ تا ۱۴ میلیمتری دارند و این روکش ها را بهMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند . توصیه می کنیم اگر درب ضد سرقت که میخرید قرار است درمعرض نور خورشید قرار بگیرد یا در هوای آزد باشد، حتما رنگ شده بخرید تا بعد از مدتی  استفاده که تغییر رنگ داد ، از تغییر رنگ آن یکه نخورید.  ام دی اف دربی  یا روکش چهارچوبی را هم که برای این درب ضد سرقت ها به شما پیشنهاد می کنیم که از نوع  چهارچوب های فلزی هستند که با رنگ کوره ای، رنگ شده اند و پیشنهاد می کنیم  دور تا دور لنگه های این چهارچوب ها  درب ضد سرقت را با زوارهای پلاستیکی بپوشانید تا از عبور گرد و غبار و صدا به داخل منزلتان جلوگیری شود.

 

نظرات

ارسال نظر