Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نگاهی به پانل دیواری سه‌بعدی

خانه دات کام در این مقاله در خصوص پانل‌های دیواری سه بعدی، صحبت خواهد کرد.

نگاهی به پانل دیواری سه‌بعدی

هر فردی که در جامعه زندگی می‌کند، خانواده، دوستان و همکارانی دارد که آنها را به محل زندگی و یا کار خود دعوت می‌کند. حتی ممکن است فردی فروشگاه و مغازه‌ای داشته باشد که روزانه افراد زیادی در آن رفت و آمد و از آنجا بازدید می‌کنند. بنابراین داشتن یک فضای زیبا، برای هر فرد و برای هر مکانی می‌تواند یک مسئله مهم باشد. دیوارهای خالی، سفید و یکنواخت می‌تواند در طول زمان کسل کننده باشند، چه در خانه و چه در محل کار. دیوارهای پانلی می‌توانند این مشکل شما را حل کنند و به خانه و یا محل کار شما جلوه دهند.

پانل دیواری سه‌بعدی

دیوارهای پانلی از زمان‌های دوری است که در دکوراسیون داخلی بکار می‌روند. دیوارهای پانلی سه‌بعدی نیز بعد از ورود به بازار با استقبال بی‌نظیری مواجه شده‌اند. این دیوارها یک انتخاب بسیار مناسب برای جلوه دادن به بخش داخلی و همچنین بخش بیرونی طیفی وسیعی از مکان‌هاست.

پانل دیواری سه‌بعدی

دیوارهای پانلی سه‌بعدی، به کمک نورپردازی و بافتی با طرح‌های تکراری و به خصوص، ساخته می‌شوند. این دیوارها در طیف مختلفی از رنگ‌ها نیز قابل سفارش هستند.

این پانل‌ها نه تنها برای دیوار، بله برای شومینه، برای سقف و دیگر کاربردها می‌تواند بکار برود. دیوارهای پانلی برای افرادی که قصد بازسازی دارند یک انتخاب بسیار مناسب است. همچنین شاید برخی افراد به دنبال آن باشند که فضای گرمی بسازند و یا نقص‌های دیوار را بپوشانند و حتی بخواهند تنوعی به دیوارهای یکنواخت خود دهند، که ما به همه این افراد این پانل‌ها را پیشنهاد می‌کنیم.

پانل دیواری سه‌بعدی

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این پانل‌ها در چه اماکنی بکار می‌روند؟ باید به شما بگوییم که کاربرد این پانل‌ها تقریبا در هیچ فضایی محدودیت ندارد. در رستوران‌ها، خانه‌ها، ادارات، محل‌های تفریحی و تجاری، بیمارستان‌ها و ... می‌توانید این پانل‌ها را بکار ببرید.

پانل دیواری سه‌بعدی

پانل‌های دیواری، جنس‌ها و نوع‌های متفاوت و مختلفی دارند، که شما با توجه به نیاز و سلیقه خود می‌توانید نوع و جنس آنها را مشخص کنید. ما به انواعی از این پانل‌ها در مطالب زیر اشاره خواهیم داشت.

پانل دیواری سه‌بعدی گچی: این نوع از پانل‌ها از گچ ساخته می‌شوند، مقاومت بالا و همچنین محبوبیت بالایی نیز دارند.

پانل دیواری سه‌بعدی گچی 

پانل دیواری سه‌بعدی چوبی: این پانل‌ها از چوب ساخته‌ می‌شوند که می‌توانند یک انتخاب فوق‌العاده در دکوراسیون داخلی باشند.

 پانل دیواری سه‌بعدی چوبی

پانل دیواری‌ سه‌بعدی MDF: این پانل‌ها MDF هستند و معمولا در فضاهای مسکونی و تجاری بکار می‌روند، همچنین نسبت به دیگر پانل‌ها ارزان‌تر هستند.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی MDF

پانل دیواری‌ سه‌بعدی چرمی: این پانل‌ها از چرم ساخته شده و گران هستند.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی چرمی

پانل دیواری‌ سه‌بعدی بامبو: این پانل‌ها از بامبو ساخته شده و می‌توانند تکه‌ای از طبیعت را به فضای شما بیاورند.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی بامبو

پانل دیواری‌ سه‌بعدی پارچه‌ای: این پانل‌ها بسیار ظریف هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. معمولا مواد پرهزینه‌ای برای ساخت آنها بکار می‌رود.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی پارچه‌ای

پانل دیواری‌ سه‌بعدی PVC: این پانل‌ها از PVC ساخته شده، سبک و مقرون به صرفه هستند.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی PVC

پانل دیواری‌ سه‌بعدی شیشه‌ای: این پانل‌ها از شیشه ساخته شده و گران هستند. در ادارات در فضا‌های بیرونی و در خانه‌ها می‌توانند جلوه زیبایی به محیط ببخشند.

پانل دیواری‌ سه‌بعدی شیشه‌ای 

پانل دیواری‌ سه‌بعدی فلزی: این پانل‌ها پرهزینه هستند و اغلب در دکوراسیون‌های مدرن بکار می‌روند.

پانل دیواری‌ سه‌بعدی فلزی

پنل‌های نامبرده اغلب در فضاهای داخلی بکار می‌روند در ادامه پنل‌هایی را معرفی خواهیم کرد که اغلب در فضاهای بیرونی بکار می‌روند.

 پانل دیواری‌ سه‌بعدی سنگی: همانطور که واضح است این پانل‌ها از سنگ ساخته می‌شوند و در برابر شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم هستند.

  پانل دیواری‌ سه‌بعدی سنگی

پانل دیواری‌ سه‌بعدی آجری: است این پانل‌ها از آجر ساخته می‌شوند و در برابر شرایط آب و هوایی، همانند سنگ، بسیار مقاوم هستند.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید