Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

10 اقامتگاه بی نظیر جهان در کالیفرنیا

ما با سایت Airbnb همکاری کردیم تا دریابیم که کدام املاک توسط استفاده کنندگان آنها جزء پرطرفدارترین فهرست علاقه مندی ها قرار گرفته اند. از خانه های درختی شبیه داستان ها گرفته تا کابین های چوبی دنج، این ها جزء 10 اقامتگاه برتر پر طرفدار در جهان هستند.

10 اقامتگاه بی نظیر جهان در کالیفرنیا

چه کسی حاضر نیست شب را در یک خانه ی درختی بگذراند؟

سایت Airbnb یک گزینه ی پرطرفدار برای مسافرانی است که امید دارند ویژگی محلی تری را در تعطیلات خود بدست بیاورند.

میلیون ها نفر خانه های خود را به روی غریبه ها در این سایت گشوده اند، اما از میان آن همه گزینه ی اقامتگاه، کدام ها پرطرفدار تر هستند؟ ما با سایت Airbnb همکاری کردیم تا دریابیم که کدام املاک توسط استفاده کنندگان آنها جزء پرطرفدارترین فهرست علاقه مندی ها قرار گرفته اند. از خانه های درختی شبیه داستان ها گرفته تا کابین های چوبی دنج، این ها جزء 10 اقامتگاه برتر پر طرفدار در جهان هستند.

10 خانه ی جدا از شبکه، شهرPioneertown، در کالیفرنیا

 

1. در بین صحرای کالیفرنیا واقع شده، این ملک 100 درصد خارج از شبکه است، و برق آن با پانل های خورشیدی تأمین می شود. این محل با قیمت شبی 380 دلار برای عکاسی های حرفه ای فوتوشات مناسب می باشد، و برنده ی جایزه ی "Western Home Award" از مجله ی Sunset شد.

 

 

 

2.اتاق زیر شیروانی کوچک و جدید برند، در رُم، ایتالیا

این اتاق زیر شیروانی بزرگ و مدرن محل راحت برای استراحت پس از یک روز گردش کامل در رُم می باشد. از آنجا که هتل ها خصوصا در پایتخت ایتالیا گران قیمت هستند، این مکان با قیمت 42 دلاری یک مکان مقرون به صرفه است.

 

 

 

3.خانه ی درختی بالیان، در بالی، اندونزی

این خانه ی درختی گرمسیری که شبی 87 دلار است و از ساحل به اندازه ی 3 دقیقه پیاده روی فاصله است، دارای یک استخر خصوصی، ایوان، و باغ است.

 

 

 

ادامه ی مطلب

ارسال نظر