Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید (بخش اول)

نوع نیاز، میزان هزینه و انتظارات ما، مثلثی هستند که جهت و زاویه ی ما را برای تهیه ی یک کالا مشخص می کنند. مثلثی اصل اساسی تعیین خرید است و به تبع در خرید جک های اتوماتیک بازویی هم مهم ترین اصل به شمار می آیند.

آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید (بخش اول)

♦ بخش اول

در بیشتر موارد اشخاص برای خرید دربازکن اتوماتیک پارکینگی "نوع نیاز" خود را نمی شناسند و در همین مرحله اول خرید دچار کلافگی و گمراهی می شوند. در این مرحله خریداران جک های پارکینگی برقی باید به نکاتی توجه کنند که عبارتند از درب تک لنگه است یا دو لنگه؟ طول هر لنگه ی درب چند متر است؟ درب باید چه میزان تردد در روز داشته باشد؟(تعداد واهد مشترکین چند عدد است؟)

خریداران باید در این مرحله به نکات ذکر شده توجه کنند و بعد از آن به مسائل بعدی که بیشتر شامل خواسته های فرعی می شود نگاهی داشته باشند، مثل: برند جک مورد نظرشان، میزان امکانات و کیفیت جک اتوماتیک برقی پارکینگی، میزان مرغوبیت و کیفیت آن، میزان کارایی و دوام که از اهمیت خوبی برخوردار است.
بعد از آگاهی خریدار از "نوع نیاز" خریدار باید بداند در این مرحله چه میزانی هزینه کند. در این مرحله به گونه ای این "نوع نیاز" و "خواسته ی" خریدار است که میزان هزینه و مدل جک ریموتی پارکینگی را مشخص می کند. به نوعی که اگر خریدار به جکی با کیفیت بسیار بالا، مطمئن و بدون دردسر فکر می کند باید به سراغ محصولات ایتالیایی برود که البته از نظر قیمتی گرانقیمت ترین جک های بازار هم به شمار می آیند.

♦ بخش دوم     آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید

 

ارسال نظر