Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید (بخش دوم)

نوع نیاز، میزان هزینه و انتظارات ما، مثلثی هستند که جهت و زاویه ی ما را برای تهیه ی یک کالا مشخص می کنند. مثلثی اصل اساسی تعیین خرید است و به تبع در خرید جک های اتوماتیک بازویی هم مهم ترین اصل به شمار می آیند.

آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید (بخش دوم)

♦ بخش دوم

جک های ایتالیایی از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخورداند و به نوعی خیال کاربر را برای سال های سال از بابت سرویس نگهداری راحت می کنند. همچنین این برندهای درب کنترلی پارکینگی مدارفرمان هایی با توان بالا دارند و امکانات فراوانی را به کاربر ارائه می دهند. از این جهت هم محصولات ایتالیایی به نوعی بی رقیب اند و تمام نیازهای کاربر را مرتفع می کنند. البته محصولات ایتالیایی هم تفاوت کیفیت وجود دارد و نمی توان همه را دارای کیفیتی هم سطح دانست وتنها به دلیل ایتالیایی بودنشان به آن ها اعتماد کرد. برخی از این برندها عبارتند از:جک درب اتوماتیک بی اف تی، جک درب اتوماتیک لایف، جک درب اتوماتیک فک، جک درب اتوماتیک وی تو، بتا، نایس، پروتکو و غیره.
در این بین درب های اتوماتیک پارکینگی سیماران قدرتمند تر از سایر برندها ظاهر شده اند و توانسته اند با کیفیت بالا و قیمت مناسبی که ارائه می دهند دل کاربران ایرانی را بدست آورند. سیماران گارانتی و ضمانت قابل توجهی هم دارد و بهترین خدمات را از این بابت به مشتریان ارائه می دهد. در رده ی دوم نوبت به جک های تک نما با نام تجاری محک می رسد، که محصولات نسبتا با کیفیتی هستند و می توانند نیازهای کاربران را پاسخ بدهند و آن ها را راضی کنند.
رتبه سوم را جک درب اتوماتیک الکتوپیک با محصولاتی به نام یوتاب به خود اختصاص می دهد که با الگو برداری از زومر آلمان به بازار معرفی شده است. محصول الکتروپیک، محصولی متوسط است وجکی کاملا معمولی به شمار می آید و از نظر قیمتی هم قیمتی مناسب و معقول دارند. و در آخر هم درب اتوماتیک قرا می گیرد که تنها دو محصول در این بازار دارد و به تازگی به جمع تولید کنندگان جک های دربازکن پارکینگی پیوسته است. البته با توجه به سابقه ی کم و محدود تابا و نمی توان قضاوت درستی درباره محصولات این شرکت ابراز داشت.

برای مشاهده بخش اول به لینک مقابل مراجعه فرمائید آنچه باید درباره درب اتوماتیک پارکینگ بدانید (بخش اول)

 

ارسال نظر