Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

صادرات عایق رطوبتی در دلیجان 50 درصد افزایش یافت

عضو اتحادیه عایق رطوبتی دلیجان گفت: صادرات عایق رطوبتی مرغوب و استاندارد از این شهرستان به خارج از کشوردر نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد افزایش یافت.

صادرات عایق رطوبتی در دلیجان 50 درصد افزایش یافت

به گزارش خانه دات کام ، حمید خلیلی در گفت و گو با ایرنا افزود: 69 هزار و 530 متر عایق رطوبتی در نیمه نخست امسال به کشورهای هدف صادر شد.
وی توضیح داد: میزان عایق رطوبتی صادراتی این شهرستان در مدت مشابه پارسال حدود 34 متر مربع بوده است.
عضو اتحادیه عایق رطوبتی دلیجان افزود: محموله های صادراتی عایق رطوبتی استان امسال به کشورهای اروپایی، عمان، بلژیک، هلند، افغانستان، تاجیکستان و عراق صادرات شده است .
خلیلی ادامه داد: وزن محموله های صادراتی عایق رطوبتی دلیجان 295 تن و 807 کیلو گرم است که از مبادی گمرکی کوهک، سرخس، شلمچه و پیرانشهر با مجوز بورس به کشورهای هدف صادر شد.
وی گفت: واحدهای تولید عایق رطوبتی دلیجان بیش از70 درصد محصول عایق رطوبتی کشور را تولید می کنند.
خلیلی گفت: اقتصاد دلیجان به تولید عایق رطوبتی گره خورده و این واحدهای تولیدی سهم بسزایی در ایجاد اشتغال دارند، به طوری که 1300 شغل مستقیم ایجاد کرده اند.
وی اضافه کرد: این صنعت با گره خوردن به صنایع بالادستی و کنار دستی نظیر عاملان فروش و حمل ونقل 35 هزار نفر جمعیت را در سراسر کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کارکرده است.
سالانه حدود 50 میلیون متر مربع عایق رطوبتی در شهرستان دلیجان تولید می شود.
عایق رطوبتی و یا ایزوگام لایه پیش ساخته ای است با پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی که با گرما بر بستر بام چسبانده می شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می کند و به صورت رول با شیت در طول، عرض و ضخامت مورد نیاز و با پوشش های فلزی و ساده تولید می شود و عمر ایزوگام بطور میانگین 10 سال است.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 45 هزار نفر جمعیت در مسیر شاهراه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکز قرار دارد و تنها خوشه صنعتی کشور در تولید عایق رطوبتیو قطب تولید الیاف پلی استر است.

 

ارسال نظر