Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ویلای بی نظیر شناور اسب آبی در دبی

کسانی که خیال زندگی کردن بیرون از آب را دارند میتوانند به رویایشان برسند بوسیله ی ویلای بی نظیر شناور سی هرس یا همان اسب آبی. این پروژه در قالب یک قایق بادبانی دریایی با تجهیزات و امکانات مدرن و معاصر است .

ویلای بی نظیر شناور اسب آبی در دبی

کسانی که خیال زندگی کردن بیرون از آب را دارند میتوانند به رویایشان برسند بوسیله ی ویلای بی نظیر شناور سی هرس یا همان اسب آبی.

این پروژه در قالب یک قایق بادبانی دریایی با تجهیزات و امکانات مدرن و معاصر است .اتاق های زیر دریایی طراحی شده اند که نمای زیردریا را ارائه بدهند. پروژه حدود 42 واحد دارد .

اتاق خواب اصلی و حمام و دستشویی داخل آن به مهمان ها اجازه میدهد تا نمای کاملی از اقیانوس داشته باشند. در سطح دریا آشپزخانه و محل غذاخوری با یک نشیمن پلان آزاد، اجازه میدهد تا نمای آزاد بی وقفه ای از جزیره ایجاد شود. عرشه ی رویی یک فضای غذاخوری و ریلکسیشن به همراه یک بار کوچک و جکوزی دارد. اسب آبی شناور به عنوان یک نمونه پروژه ای است که میتواند به جاهای دیگر مثل هتل ها منتقل شود.

 

 

 

 

 

ارسال نظر