Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

سه سبک چشمگیر برای حیاط خلوت در تابستان

سه سبک چشمگیر برای حیاط خلوت در تابستان سال 2016 و سه سبک دیگر که به فراموشی می رود

سه سبک چشمگیر برای حیاط خلوت در تابستان

صاحب خانه ها باید مبلمان فلزی و طرح های گلدار را بیرون بیاندازند و به جای آنها از میزهای محکم، مبلمان چوبی و رنگ های سبزآبی پررنگ استفاده کنند.


 تمیز و مدرن، نگاهی به حیاط خلوت های این فصل تابستان است.

طبق آخرین پیش بینی سایت Zillow Digs درباره ی سبک های مربوط به خانه که پاسخ های پژوهشی مربوط به کارشناسان طراحی داخلی و عکس های معروف سایت Zillow Digs را تجزیه و تحلل می کند، میزهای محکم، صندلی های چوبی یا سرویس های نهارخوری، و رنگ های روشن و کبود در زمره ی سبکی برای مناطق زندگی در فضای باز در تابستان سال 2016 می باشند.

صاحب خانه ها برای سادگی میزهای محکم و کفپوش و مبلمان چوبی ارزش قائل خواهند شد، که می توانند به راحتی در برابر عناصر بیرونی و تحول در فصل های بعدی مقاومت کنند.مبلمان چوبی، مانند صندلی های ادیروندک، ممکن است حتی یک تغییر مدرن پیدا کنند و شامل عناصر فولاد ضد زنگ یا بتن شوند.

کارشناس طراحی منزل سایت Zillow Digs امروز صبح در خبری اینگونه بیان کرد، "مبلمان مخصوص فضای باز که از چوب طبیعی(جامد) ساخته شده اند در مرحله ی اصلی قرار می گیرند، اما با بتن یا مواد مهم فولاد ضد زنگ مدرن خواهند شد، که در هر چیزی از پایه های صندلی گرفته تا رویه های میز را شامل خواهد شد".

چوب براق و مواد بتنی با رنگ های کبود روشن کوسن ها، چترها، و موارد دیگر مقابله خواهند کرد.محبوب ترین رنگ پیش بینی شده ی تابستان طراوت و محبت را به هر فضایی می افزاید، و به طور یکپارچه ای با رنگ خاکستری تخته سنگ جفت می شود و بافت های چوب طبیعی امسال در حیاط خلوت ها ظاهر خواهند شد.همچنین نارنگی می تواند یک انتخابی از رنگ محبوب باشد.

سایت Zillow همچنین مدهای خارج از سبکی که در سال 2016 رو به فراموشی می روند را ذکر کرد.هر چیزی با قدرت نگهداری بالا یا بیش از حد مزین شده باید جایگزین مدهای جدید امسال شود.

صاحب خانه ها خواستار یک نوسان شیک و در عین حال راحت هستند، بنابراین سرویس مبلمان فلزی و طرح های گلدار بسیار پیچیده و بیش از حد بزرگ به نظر می رسند، و خیلی سریع جایگزین مبلمان مدرن و رنگ های جامد و پررنگ که در بالا به آنها اشاره شد خواهند شد.صاحب خانه ها همچنین وضوح چمن هایی با قدرت نگهداری بالا که مستلزم توجه پر خرج و مداومی می باشند را هدایت خواهند کرد و به جای آن انرژی خود را صرف ساخت یک فضای زندگی راحت در بیرون از خانه خواهند کرد که مانند ادامه ی خانه ی خود به نظر می رسد.

ارسال نظر