Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه ی آلومینیومی در جزیره اسکاتلند

Alyn Griffiths روزنامه نگار مجله ی Dezeen نگاهی به Tinhouse می اندازد، Tinhouse یک پروژه ی مسکونی جدید از گروه معماری Rural Design Studio می باشد که پروژه های خود را فقط در اسکاتلند انجام می دهند.

خانه ی آلومینیومی در جزیره اسکاتلند

Alyn Griffiths روزنامه نگار مجله ی Dezeen نگاهی به Tinhouse می اندازد، Tinhouse یک پروژه ی مسکونی جدید از گروه معماری Rural Design Studio می باشد که پروژه های خود را فقط در اسکاتلند انجام می دهند .

خانه ی تعطیلاتی مربوط به تمام طول سال پوشش آلومینیومی را به نمایش می گذارد که یادآور اتاقک های بسیاری از کشاورزان می باشد که در سراسر چشم انداز محلی به صورت نقطه نقطه مشخص شده اند.به علاوه، سطوح آلومینیومی این سازه و ورودی های مینیمالیستی پنجره به محافظت ساختمان در برابر طوفان های متداول این جزیره کمک می کنند .

این خانه تنها با بودجه ی 110،000 پوندی (تقریبا 144،540 دلاری) ساخته شده بود، و مواد و تکنیک هایی را به کار می بندد که آنها بدین جهت انتخاب شده اند که آن را برای یک فرد قابل فهم کند که بیشتر ساخت وساز را انجام دهد.مواد بازیابی شده در هر جایی که ممکن بود به کار گرفته شدند، از جمله برای درب های کشویی جیبی که می توانند برای بستن فضای نشیمن، حمام و اتاق خواب به کار روند. این درب ها برش های دایره ای را به جای دستگیره های غیر ضروری به نمایش می گذارند .

 

 

 

ارسال نظر