Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مشکل خانه ی بسیار کوچک

افراد معتقد به سبک مینیمال درست در حال انجام کاری هستند که نوگرایان برای قهوه خانه ها و کلاه های زمستانی انجام دادند اما، متأسفانه، همانطور که بسیاری از مردم در حال شروع به کشف کردن می باشند، خانه های بسیار کوچک شیروانی و مد روز نیز اغلب غیر قانونی می باش

مشکل خانه ی بسیار کوچک

به گزارش pbs.org ، مشکل خانه های بسیار کوچک این است که زمانی که آن خانه ها ساخته و خریداری می شوند، اختلافات بر سر چگونگی طبقه بندی آنها و مکان بوجود آمدن آنها می باشد.آیا آنها باید در طبقه ی خانه های قابل حمل، خانه های متحرک، کلبه های موجود در حیاط خلوت، یا به طور در زمره ی چیز دیگری طبقه بندی شوند؟

صرف نظر از چگونگی طبقه بندی آنها، قوانین منطقه بندی هنوز هم آنها را در بسیاری از مکان ها محدود می سازد همانطور که ساکنان و مقامات محلی نگران هستند که آن قوانین ارزش های ملک را کاهش خواهد داد.

در حالیکه بسیاری از افراد، خانه های بسیار کوچک را به منزله ی راه حلی برای بحران مسکن با قیمت مناسب می دانند، اما آنها برای همه اینطور نیستند.بخش زیادی از کسانی که به دنبال مسکن با قیمت مناسب می باشندافراد بازنشسته، معلول، و خانواده ها می باشند، گروه هایی که خانه ی 200 فوت مربعی )18 متر مربع) با یک انباری که باید از آن بالا رفت خیلی هم راه حل به شمار نمی رود.

موضوع دیگر این است که هزینه های خانه ی بسیار کوچک اغلب کمتر از چیزی که هستند به نظر می رسند.حتی در مناطقی که خانه های بسیار کوچک مجاز هستند، خرید خود خانه تنها یک بخش از خرید به حساب می آید.زمین برای ساختن خانه ی بسیار کوچک باید خریداری شود، و آن اغلب می تواند بیش از خود خانه هزینه بر باشد.

ارسال نظر