Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

جدیدترین ملزومات واجب آشپزخانه : شیرآلات بدون دخالت دست

این شیرهای بدون نیاز به تماس، آماده سازی خوراک و تمیزکاری را تندتر و بهداشتی تر می کنند.

جدیدترین ملزومات واجب آشپزخانه :  شیرآلات بدون دخالت دست

 در رقابت سازندگان محصولات آشپزخانه، برای ساده تر کردن آشپزی و تمیزکاری، دو شرکت به تازگی شیرآلاتی معرفی کرده اند که به افراد درگیر آزادی بیشتر دستها را میدهد.

اواخر ماه گذشته گروهه ، شیرآلات آشپزخانه بدون دستی را معرفی کرد که با پا کنترل می شوند و کاربران را قادر می سازد جریان آب را با یک ضربه پا روی صفحه ای که در زیر کابینت تعبیه شده، قطع یا وصل کنند.

در مدلهای Ladylux و K7 دستها آزاد شده اند و آزادی بیشتری ایجاد شده است که پخش آلودگی و باکتری در اطراف آشپزخانه را کم می کند. در ضمن، چون صفحه فعالساز می تواند هرجا در آشپزخانه نصب شود، کاربران دارای صندلی چرخدار هم می توانند صفحه را جایی در دسترس خودشان نصب کنند. یعنی یک فشار ساده آرنج می توانند همان کار را انجام دهد.

شیرآلات مدل لیدیلوکس ، طراحی سنتی ای دارند که می تواند به انواع زیادی از مدلهای آشپزخانه می خورند اما K7 برای دوستداران آشپزی که  به آشپزی حرفه ای در سطح رستورانی علاقمند هستند طراحی شده است.

سازنده دیگر هم Cinaton است که اخیرا شیرآلات بدون کاربرد دست را معرفی کرده است که کاربران را قادر می سازد حجم آب و همینطور دمای آب را با سنسورهای ویژه کنترل کنند. سازنده می گوید شیرآلات مدل K2002 دارای 5 سنسور اینفرارد هستند که انواع عملکرد را فراهم کرده اند.

برای راحتی کاربری، سه مجموعه الگو قابل تعریف هستند در عین حال سقف دمایی هم برای جلوگیری از سوختگی پیش بینی شده است. این شیرها با طراحی به روز نیکل براق یا مات مطابق با استانداردهای ADA و با گواهی WaterSense ارائه می شوند. همچنین دارای 5 سال گارانتی و باتری پشتیبان برای قطعی برق می باشند.

 

 

 

ارسال نظر