Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

حمام اصلی به اتاق خواب مجهز تبدیل شده است

در لطیفه و شوخی ها از حمام اغلب به عنوان اتاق تاج و تخت یاد می شود، اما به نظر می رسد گویا ورای هر شوخی و لطیفه ای، حقیقتی وجود دارد .

حمام اصلی به اتاق خواب مجهز تبدیل شده است

هر چه که حمام های بیشتر به امکانات لوکس و گران مجهز که مناسب یک اتاق واقعی تاج و تخت می باشد مجهز می شوند؛ اینکه گفته می شود حمام معمولی و کوچک اتاق تاج و تخت است لطیفه ای بیش نیست.

حمام های اصلی در حال تبدیل شدن به نقاط توجه مالکان خانه در سراسر کشور می باشند.به گزارش سایت MarketWatch ، حمام یکی از پرکاربردترین اتاق ها در خانه می باشد و مردم در حال استفاده از فرصت برای اظهار نظر کردن درباره ی حمام می باشند.

حمام های اصلی از نظر اندازه حتی با اتاق خواب های اصلی نیز در حال رقابت هستند.در زمینه ی تحولات لوکس، یک اتاق خواب اصلی با اندازه ی 600 فوت مربع (182 متر مربع) غیر عادی نیست.دوش های جادار بزرگتر، دوش های ایستاده ی بدون وان، و کف هایی با گرمایش تابشی، همه ی اینها در سال 2015 نسبت به سال 2014 بیشتر مورد پسند مردم بودند.

با این حال، اگر انگیزه ی اصلی ورای تغییر و تجهییز حمام کمک به ارزش فروش مجدد باشد، شاید شما بخواهید به آن طرح دوباره فکر کنید، زیرا تنها بازسازی حمام حدود 56 درصد از هزینه های آن را در زمان فروش جبران کرد.اما اکثر مردم به دنبال این نیستند که به میزان زیادی ارزش فروش مجدد خانه هایشان را بالا ببرند، اما، در عوض، به دنبال ایجاد فضای بی صدا و آرامش بخش برای خودشان می باشند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید