Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اهمیت بازرسی خانه قبل از رفتن به سفر

صرف زمانی برای انجام امور ساده نگهداری خانه پس از یک زمستان طولانی، مالکان خانه را از پرداخت هزینه های سنگین تعمیرات معاف می کند.

اهمیت بازرسی خانه قبل از رفتن به سفر

اهمیت بازرسی خانه

وقتی تابستان شروع می شود و مدارس تعطیل می شوند ، خانواده‌های بسیاری به سفر و گردش می روند و زمان زیادی را خارج از خانه می گذرانند. اما قبل از آن ، بسیار مهم است که نقاط مختلف خانه را بازبینی کنید و مطمئن شوید نشانه‌ای از نم و خرابی در آن نمی بینید. زیرزمین یا زیرپله‌ها مکان‌های خوبی برای شروع بازرسی و گشتن به دنبال آثار خرابی هستند. پوسیدگی‌ها ، ریختن گچ ، وجود نم یا نشتی از جمله این نشانه‌ها هستند. همین روند را باید برای اتاق زیر سقف انجام دهید و ببینید آیا اثری از نفوذ آب از پشت بام به سقف اتاق هست یا نه. وجود لکه‌های تیره روی سقف نشانه‌ای از این اتفاق است. همچنین در صورت امکان بهتر است وضعیت پشت بام را هم کنترل نمایید. آب و هوای ناپایدار و بارندگی‌ها ، می توانند باعث وارد آمدن خسارت شدید به هر بامی بشوند. مالکانی که به پشت بام خانه دسترسی امنی دارند باید به دنبال نقاطی که ممکن است آسیب دیده باشند بگردند. در بام های مسطح ، باید به دنبال درزهای و برآمدگی‌های ایجاد شده در عایق پشت بام ، ریختگی‌ها و فرسودگی‌های احتمالی روی سطح آن ، و جاهایی که آب جمع شده است بگردید. در صورتی که این نشانه‌ها را دیدید یا احساس کردید در کل بام نیاز به تعمیر دارد، باید بلافاصله برای تعمیر آن اقدام کنید.

 

بازرسی خانه

 

 

ارسال نظر