Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راه‌اندازی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی در سعدالسلطنه قزوین

کاروانسرای سعدالسلطنه با ۱۵۰ سال قدمت، بازسازی اساسی شده و به زودی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی و البته دارا بودن تمام امکانات مدرن در آن راه‌اندازی می‌شود.

راه‌اندازی نخستین بوتیک‌هتل با معماری سنتی در سعدالسلطنه قزوین

 محسن قانع در حاشیه بازید علی کاظمی معاون سرمایه‌گذاری صندوق حفظ، احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مجموعه تاریخی سعدالسلطنه بزرگ‌ترین کاروانسرای سرپوشیده ایران و جهان در قزوین، با هدف ایجاد مکانی جذاب برای گردشگران داخلی و خارجی است.

وی ادامه داد: این بنا با سه هکتار مساحت در مسیر جاده ابریشم واقع شده و دارای جاذبه‌های توریستی متعددی است و طی چند سال آینده و با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که از سوی شهرداری قزوین و بخش خصوصی انجام گرفته، یکی از قطب‌های اصلی گردشگری کشور می‌شود.

مدیر روابط عمومی کاروانسرای سعدالسلطنه قزوین افزود: کاروانسرای سعدالسلطنه با 150 سال قدمت، بازسازی اساسی شده و به زودی نخستین بوتیک هتل با معماری سنتی و البته دارا بودن تمام امکانات مدرن راه‌اندازی می‌شود.

قانع مطرح کرد: در راستای حضور بیشتر عامه مردم و زنده و شاداب بودن این بنای تاریخی، به زودی راسته قیصریه در این کاروانسرا به فروشندگان صنایع دستی کل کشور اختصاص داده و تنوع رستوران و کافه‌های سنتی هم یکی دیگر از جاذبه گردشگری این مکان می‌شود.

وی تصریح کرد: مدیریت این مجموعه بزرگ تاریخی در اولویت نخست رضایت گردشگران داخلی را در نظر دارد و آمادگی برای عقد قرارداد در تمام زمینه‌های اقتصادی با علاقمندان در حوزه گردشگری است.

 

 

ارسال نظر