Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تعریف تجمل گرایی در حال تغییر است

چیزی که به عنوان امکان تجمل گرایی در یک ساختمان مسکونی برتر مطرح می شد اکنون به امری عادی و مورد انتظار تبدیل شده است.

تعریف تجمل گرایی در حال تغییر است

داشتن یک باشگاه ورزشی یا استخر دیگر قرار نیست نقطه ی اوج تلاش در جهت متقاعد ساختن یک خریدار آینده نگر برای انجام معامله و متعهد شدن به خرید واحد ارائه شده باشد.با این حال، یک استخر معلق در هوا (یک استخر شفاف که بین چندین طبقه ی ساختمان در هوا معلق می باشد) به طور کل ماجرای دیگری است.

خریداران ساختمان ها و آپارتمان های لوکس می خواهند با امکانات ارائه شده اشباع شوند؛ سکوهای فرود هلی کوپتر، لابی های زیر زمینی ماشین رو، حمام های ترکی، اتاق های هتل برای میهمانان، و محوطه های مخصوص سگ ها همگی در صدر فهرستی قرار دارند که خریداران تمایل به داشتن آنها در آپارتمان ها دارند.

رویکردهای تدبیرانه چیزی از گذشته با امکانات جدید و طبیعی موجود هستند که برای بهبود کیفیت زندگی ساکنان در نظر گرفته شده اند.چشمه های مرکزی درمانی و مناطق سلامتی، سیستم های روشنایی شبانه روزی، و سیستم های پیشرفته ی تهویه ی هوا و سیستم های رطوبت سازی و تصفیه ی آب همگی مهم می باشند.هدف بسیاری از این جوامع برتر این است که باعث ایجاد احساسی در ساکنان آپارتمان می شود احساسی همچون برخواستن از خواب روزانه در یک مرکزی با رفت و آمد مکرر و هر امکانی که کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد یا روال روزمره ی آنها را مؤثرتر می سازد.

ارسال نظر