Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه های هوشمند لزوما خانه های راحتی نیستند

هرکس که یک قطعه فناوری را برای اولین بار استفاده می کند می داند، همیشه به این راحتی نیست که جعبه ای را باز کنیم، دستگاه را وصل کنیم، و از این قطعه فناوری جدید و پر زرق و برق استفاده کنیم.

خانه های هوشمند لزوما خانه های راحتی نیستند

هرکس که یک قطعه فناوری را برای اولین بار استفاده می کند می داند، همیشه به این راحتی نیست که جعبه ای را باز کنیم، دستگاه را وصل کنیم، و از این قطعه فناوری جدید و پر زرق و برق استفاده کنیم.همه چیز خراب است، این فناوری مانند آنچه که فرض می شد کار نمی کند، و پس از چند ساعت صحبت تلفنی با خدمات مشتریان، شما مانند برنی سندرز ژولیده در مبارزات انتخاباتی می مانید و به اندازه ای که در ابتدا علاقه مند به استفاده از این قطعه فناوری بودید، دیگرعلاقه مند نیستید.

به گزارش خانه دات کام به نقل از نیویورک تایمز (New York Times)، فناوری خانه ی هوشمند نیز می تواند از همان الگو پیروی کند، خصوصا در بررسی اینکه در حال حاضر چه تعداد رابط های مختلف وجود دارند و اینکه چگونه دستگاه های مختلف فناوری هوشمند لزوما به طور مؤثر و کارآمدی با یکدیگر، یا به طور کل، نمی توانند ارتباط برقرار کنند.قفل های در و پنجره شاید از طریق همان برنامه کنترل شوند درحالیکه چراغ ها به چیز متفاوتی نیاز دارند.ضمنا سیستم سرمایشی و گرمایشی از طریق دستگاه خودش کنترل می شود و هیچ کس نمی تواند متوجه شود که چهار ریموت مختلف برای سیستم پذیرایی چه کارهایی انجام می دهند.

با این حال، شما نباید به همه اجازه دهید که شما را از استفاده از خانه ی هوشمند منع کنند.برخی از سیستم های ساده تر فناوری خانه ی هوشمند بسیار ساده و مؤثر هستند و استفاده از آنها آسان می باشد، و به مرور زمان، سادگی خانه ی هوشمند افزایش می یابد.

شروع این کار با خریدن همه ی چراغ ها از یک تولیدکننده و جفت کردن آن با دستگاهی مانند آمازون اکو (Amazon Echo) می تواند روش نسبتا ساده ای برای شروع به پیشرفته سازی خانه ی شما باشد.

ارسال نظر