Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

امنیت خانه هوشمند

امنیت خانه هوشمند، همانند دیگر تکنولوژی‌ها می‌تواند کنترل شود به شرط آنکه حتما به نکات لازم توجه کافی داشته باشید.

امنیت خانه هوشمند

خانه هوشمند هم همانند تکنولوژی‌های دیگر قطعا کم و کاستی‌هایی به لحاظ امنیتی دارد. این آسیب‌پذیری‌ها می‌تواند مربوط به تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های صوتی پشتیبان و دیگر ابزارهایی باشد که افراد نگران هک شدن آنها هستند. اما باید به این نکته هم توجه داشت که هر چه به سمت جلو حرکت می‌کنیم و خانه‌ها به وسیله ابزارهای هوشمند مجهز می‌شوند، امنیت فناوری‌های هوشمند هم بالا می‌رود. اما این صحبت‌ها به این معنا نیست که خانه‌های هوشمند امنیتی ندارند اتفاقا بالعکس امنیت بالایی دارند اما همانند دیگر اپلیکیشن‌ها و دیگر تکنولوژی‌ها امکان هک شدن آنها وجود دارد که می‌توان با رعایت کردن مسائل امنیتی از این دسته اتفاقات جلوگیری کرد.

در اصل، امنیت داده‌های وسایل هوشمند خانه ممکن است در هنگام انتقال بین صاحبان خانه، بیشتر در معرض خطر باشند(به این معنا که ممکن است شما ملکی را خریداری کنید و از صاحب ملک اطلاعات خانه را دریافت کنید). به همین دلیل، در زمانی که خانه و اطلاعات آن را تحویل گرفتید، دسترسی قبلی را حذف یا لغو کنید، تمام اطلاعات قبلی را پاک کنید و با یک حساب کاربری جدید و تنظیمات مجدد وارد حساب کاربری خود شوید.

به علاوه به این نکته توجه داشته باشید که بعد از ایجاد حساب کاربری جدید، تمام کدهای امنیتی را فعال کنید.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

پیک خانه

دانلود کنید