Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خانه ی کوچک POD Idladla

داشتن یک دفتر کار کوچک در خانه چیزی است که همه به آن فکر میکنند. این میتواند با این پاد در حیاط پشتی خانه تان ممکن باشد. این پاد پیش ساخته، خانه ی مدولار نانو، در آفریقای جنوبی طراحی شده است.

خانه ی کوچک POD Idladla

خانه ی کوچک قطعا بسیار خیره کننده است با داشتن محیط همه کاره برای کاربران، این خانه ی کوچک به بهترین نحو طراحی شده تا در انواع پیکربندی با توجه به نیاز شما استفاده شود .

آنها از محل کار کوچک تا بزرگ تقسیم بندی میشوند ، به عنوان تعداد واحدهای پیش ساخته ی 17 متر مربعی. فضای بیرونی آن میتواند گلدان داشته باشد و تعدادی مبل برای زمانی که تعدادی از همکارانتان میخواهند در محل کار کوچکتان به شما ملحق شوند. این فضا تعداد زیادی کشو دارد که از پوشه هایتان به خوبی مراقبت شود و یک آشپزخانه ی کوچک برای زمانی که از خستگی فشار کار میخواهید برای خودتان کمی قهوه ی داغ دم کنید. این محیط بوسیله ی تعدادی پله رفت و آمد میشود. مهمانانتان شاید بخواهند هر روز به دلیل کاری یا فقط نوشیدن یک فنجان قهوه از محل کارتان دیدن کنند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر