Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

خطر املاکی دارای چاه های نفت و گاز متروکه

در سرتاسر کشور آمریکا، میلیون ها چاه نفتی یا گازی متروک وجود دارند که در زیر زمین پنهان هستند که اگر مردم بر روی این چاه ها ساخت و ساز انجام دهند، این چاه ها می توانند به طور بالقوه ای موقعیت های خطرناکی را ایجاد کنند.

خطر املاکی دارای چاه های نفت و گاز متروکه

گزارشگر رادیوی ملی عمومی آمریکا، Stephanie Joyce درباره ی این چاه ها اینگونه گزارش می دهد که این چاه ها فاقد نظارت سیستماتیک می باشند و یا بر روی نقشه نیامده اند یا در موارد کمی بر روی نقشه آمده اند.

زمانی که چاه رها می شود، و با سیمان مهر و موم می شود و تصور می شود که خوب باشد مگر اینکه آن نشتی داشته باشد.برخی بر این باورند که مقررات بیشتری درباره ی این چاه ها، از جمله گسترش مناطق بدون ساخت و ساز، لازم است:

قوانین مشابه در اکثر مکان های آمریکا وجود ندارند، حتی زمانی که ساخت و ساز جدید از زمین های نفتی و گازی قدیمی در مکان هایی مانند ناحیه ی کوهستانی کولورادو تجاوز می کند.

مقامات دولتی وضع قوانین نفت و گاز می گویند که وضعیت از کنترل آنها خارج است.

Stuart Ellsworth، مدیر مهندسی کمیسیون حفاظت از نفت و گاز کولورادو، می گوید: "ما واقعا سعی داریم از ساخت و ساز بر روی چاه های قدیمی جلوگیری کنیم."

ارسال نظر