Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بازسازی ایستگاه های آتش نشانی های قدیمی به خانه های زیبا

Ben Shipper و Cindy Perpich ایستگاه آتش نشانی سابق شیکاگو را به مبلغ 410,000 دلار 20 سال پیش خریداری کردند. پس از سال ها بازسازی، در حالیکه ماهیت آتش نشانی ساختمان دست نخورده مانده بود، این زوج خانه ی خود را به مبلغ 1.35 میلیون دلار به فروش گذاشته اند.

بازسازی ایستگاه های آتش نشانی های قدیمی به خانه های زیبا

Ben Shipper و Cindy Perpich ایستگاه آتش نشانی سابق شیکاگو را به مبلغ 410,000 دلار 20 سال پیش خریداری کردند. پس از سال ها بازسازی، در حالیکه ماهیت آتش نشانی ساختمان دست نخورده مانده بود، این زوج خانه ی خود را به مبلغ 1.35 میلیون دلار به فروش گذاشته اند. به گزارش دانیل گلداشتاین (Daniel Goldstein) کارمند وب سایت  MarketWatch  ، معلوم شد که بازاری برای فروش ایستگاه های آتش نشانی وجود دارد .

اندرسون کوپر (Anderson Cooper) گوینده ی خبر CNN پس از اینکه ساختمان سابق گشت آتش نشانی نیویورک را به مبلغ 4.3 میلیون دلار در سال 2010 خریداری کرد، آن را بازسازی نمود؛ یک ایستگاه آتش نشانی در سان فرانسیسکو حدودا به مبلغ 7 میلیون دلار در سال گذشته به فروش رسید؛ و یک ایستگاه آتش نشانی از دور خارج شده در بروکلین به مبلغ ماهیانه 15,000 دلار اجاره داده می شود.

از آنجا که امروزه بسیاری از صاحب خانه ها طالب فضای باز بزرگ و اتاق های بزرگ هستند، ایستگاه های آتش نشانی متروکه تغییر و تحولات عالی را بوجود می آورند، جوزف اسمیت (Joseph Smith) یک معمار در سان آنتونیو (San Antonio) می باشد که در حال طرح ریزی برای بازسازی یک ایستگاه آتش نشانی اسپانیایی از دور خارج شده به سبک استعماری می باشد که در سال 1924 ساخته شده بود که قرار است به یک کافه و رستوران تبدیل شود. او این چنین بیان کرد : "آن برای اقامت یا زندگی به سبک اتاقک یک فرصت بزرگ است".

اسمیت (Smith) مانند Shipper  و  Perpich در شیکاگو که قبل از او بودند، در مورد بازسازی ایستگاه آتش نشانی نمی خواهد داخل یا بیرون آن را زیاد تغییر دهد. اسمیت (Smith) اینگونه ذکر کرد: "ما می خواهیم تا جایی که می توانیم شکل آن از جمله تیرک های ایستگاه را حفظ کنیم". او گفت: "من فکر می کنم زنده نگاه داشتن آن مهم است. آن باید بدون تزئینات زیاد تمیز و هوشمند به نظر بیاید". "آتش نشان بودن یک زندگی ساده بود. این افراد در این ایستگاه زندگی کردند، اما آنها خدمات ارائه می کردند، و این ساختمان چنین چیزی را منعکس کرده است".

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر