Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پیش خوان هایی از جنس سنگ کوارتز برای آشپزخانه

Jaymi Naciri مقاله نویس سایت خبری Real Estate ، برای این سوال که چرا پیش خوان هایی با جنس سنگ کواترز برترین گزینه نسبت به سنگ گرانیت همیشه محبوب برای پیش خوان های آشپزخانه می باشند دلایلی را به اشتراک می گذارد.

پیش خوان هایی از جنس سنگ کوارتز برای آشپزخانه

درحالیکه سنگ گرانیت همچنان محبوب می باشد، این نوشتار سنگ کوارتز را متنوع تر، مقرون به صرفه تر و برای نگهداری آسان تر می داند.به گزارش سایت HGTV، همانطور که معدن سنگ گرانیت به میزان زیادی حمل و نقل و انرژی نیازمند است، سنگ کوارتز همچنین با محیط زیست سازگارتر می باشد.

سایت HGTV این گونه بیان کرد: "اگر شما از ایتالیا به دنبال گران ترین ورق انتخاب شده اید، حمل و نقل زیادی نیز برای این کار وجود خواهد داشت. در صورت امکان یا بازدید از فروشگاه های لوازم اسقاطی به منظور یافتن قطعاتی که می توانند برای برطرف ساختن نیازهای شما بریده شوند با استفاده از سنگ بومی امتحان کنید." از آنجا که کوارتز مهندسی شده است، اگر شما از سنگی که به طور منطقه ای ساخته شده است و از سازندگان محلی استفاده می کنید، سنگ کوارتز نسبت به سنگ گرانیت می تواند با محیط زیست سازگاتر باشد. این مسئله بر اساس مسافتی که نیاز است مصالح حمل شوند تقلیل می یابد."

ارسال نظر