Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ارائه ی برگه سبز به بلندترین آسمان خراش منچستر

این ساختمان 64 طبقه شامل 496 ساختمان لوکس می شود و از برج 48 طبقه ی Beetham که در مجاورت آن قرار دارد و توسط همان معمار Ian Simpson طراحی شده است، پیشی می گیرد.

ارائه ی برگه سبز به بلندترین آسمان خراش منچستر

این برج یکی از چهار بلوک شامل 1508 آپارتمان و پنت هاوس می باشد که قرار است در خیابان Owen Street ساخته شود.

این طرح همچنین شامل اطاق های استراحت، باغچه ی پشت بام، استخر، زمین سرپوشیده ی تنیس، مجموعه ی ورزشی کاملا مجهز، امکانات کسب و کار، پارکینگ زیرزمینی 7/24، و سینما می باشد.

بلندترین ساختمان با ارتفاع 200.5 متر می باشد، درحالیکه سه ساختمان دیگر به ترتیب با ارتفاع 15.7.9، 122 و 140.4 متر می باشند.

Andy Finch رئیس بخش فروش شرکت Renaker Build اینگونه بیان کرد: "ما از اینکه جواز تازه ترین توسعه ی خود را دریافت کرده ایم هیجان زده هستیم که این جواز در چارچوب Great Jackson Street اولین جواز می باشد، که جمعیت جدیدی را در دروازه ی جنوبی به سوی مرکز شهر منچستر می سازد.

"ما کاملا به توسعه ی دوباره ی منطقه ی بزرگ تر Great Jackson Street متعهد هستیم و بازسازی و توسعه ی بیشتر به دنبال طرح ما از Owen Street خواهد آمد.این توسعه با طیف گسترده ای از انواع آپارتمان ها طراحی شده است، اکثریت قریب به اتفاق آنچه که به طور قابل توجهی بسیار بیشتر از خریداران هستند در هر جایی از شهر یافت می شوند.

"با ارزش ترین مشخصات و خدمات به ساکنان در واحدهای متراژ بالاتر که واقعا در هرجای دیگری در منچستر بی همتا هستند، بدون شک به مقصد جدید انتخاب ساکنان مرکز شهر تبدیل خواهد شد."

ارسال نظر