Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

اعلام پیشرفت شرکت PETERSENDEAN

این شرکت انرژی خورشیدی از سال گذشته شاهد 400% افزایش در کسب و کار خود است .

اعلام پیشرفت شرکت PETERSENDEAN

این شرکت انرژی خورشیدی از سال گذشته شاهد 400% افزایش در کسب و کار خود است .

در شاخصی که نشان می دهد رونق انرژی خورشیدی ساختمان های مسکونی ادامه می یابد، وضعیت یک شرکت انرژی خورشیدی در کالیفرنیا که با برخی از بزرگ ترین ساختمان سازان در این کشور کار می کند، رو به رونق یافتن است .

بنیان گذار این شرکت Jim Petersen اینگونه بیان می کند که شرکت PetersenDean گسترش دفتر مرکزی خود و استخدام بیش از 500 کارمند برای این شرکت را اعلام کرده است . با رشد مداوم کار بام سازی و انرژی خورشیدی ، این شرکت تقریبا 20,000 فوت مربع (حدودا 1858 متر مربع) به فضای دفتر و طرح های آن برای دوبرابر کردن تأسیسات شرکت در تمام بازارها که شامل آریزونا، کالیفرنیا، کلرادو، فلوریدا، نوادا، اوکلاهما و تگزاس می باشند خواهد افزود .

این شرکت با سازندگانی مانند D.R. Horton، KB Home، Pulte، و Lennar کار می کند ، و Petersen یادآور می شود که انرژی خورشیدی به یک ویژگی استاندارد برای بسیاری از مجموعه خانه های جدید، خصوصا در مکان هایی مانند کالیفرنیا، نوادا و آریزونا تبدیل شده است .

او بیان می کند " همانطور که اقتصاد همچنان به بهتر شدن ادامه پیدا می کند و انرژی خورشیدی مقرون به صرفه تر می شود، شاهد افزایش های چشمگیری در تقاضا در سراسر انجمن هم در زمینه ی مسکونی و هم در زمینه ی تجاری بوده ایم". "ما تخمین می زنیم که ساخت بام و انرژی خورشیدی حدود 400 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و تنها قرار است از این به بعد هم بیشتر افزایش یابد ، خصوصا زمانی که هزینه ها در آینده کاهش پیدا کنند و شهرداری های بیشتر و بیشتری سیاست های انرژی خود را به انرژی خورشیدی مورد نیاز تغییر می دهند .

 

ارسال نظر