Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

افتتاح مسکن مهر در همه فازهای پردیس تا پایان سال

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پروژه‌های مسکن مهر بر تسریع روند افتتاح و واگذاری واحدهای این طرح به متقاضیان تاکید کرد.

افتتاح مسکن مهر در همه فازهای پردیس تا پایان سال

صبح امروز قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به همراهی مدیرعامل شرکت عمران پردیس از روند ساخت واحدهای مسکن مهر بازدید کرد .

به گزارش خانه دات کام به نقل ازاقتصاد آنلاین ، احمد اصغری مهرآبادی در خلال این بازدید بر تسریع ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر تاکید کرد .

وی همچنین تاکید کرد تا پایان سال واحدهای مسکن مهر در تمام فازهای شهر جدید پردیس افتتاح می‌شود .

غفوری مدیرعامل عمران پردیس نیز پیش‌تر در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به افتتاح 4500 مسکن مهر فاز 11 از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز به فاز این پروژه‌ها گفته بود : در گام بعدی 1134 مسکن مهر فاز 3 همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود و پس از آن نوبت به فاز 8 خواهد رسید .

وی با یادآوری افتتاح بیش از 4500 واحد مسکن مهر فاز 11 پردیس اظهار کرد :‌ این واحدها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح شده و در حال واگذاری به متقاضیان است، در راستای برنامه تکمیل و تحویل واحدها نوبت به پروژه‌های فاز 3 رسیده است .

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت امسال 1134 واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز 8 می‌رسد و در برنامه داریم در گام اول حدود 1000 واحد این فاز را نیز افتتاح کنیم .

وی با تأکید بر "روی همه فازهای مسکن مهر پردیس تمرکز کرده‌ایم"، افزود : در فاز 3 یک مجتمع تجاری با مساحت 9000 متر، مسجد محله‌ای، خانه کُشتی، پارک و کتابخانه عمومی با همکاری شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد .

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اعلام اینکه از دو ماه پیش کار ساخت 3 مدرسه نیز در فاز 3 آغاز شده است ، گفت :‌ پیشرفت فیزیکی این مدارس مناسب است. در هفته دولت نیز 3 مدرسه فاز 11 (کوزو) به‌همراه مسجد جامع شهر به بهره‌برداری خواهد رسید .

 

ارسال نظر