Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برگزاری نخستین نمایشگاه عمان در ایران در اولین ماه پاییز

نخستین نمایشگاه اختصاصی کشور سلطنت عمان از چهارم مهر امسال به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

برگزاری نخستین نمایشگاه عمان در ایران در اولین ماه پاییز

به گزارش خانه دات کام به نقل از خبرگزاری صداو سیما از سازمان توسعه تجارت، در این نمایشگاه که در فضایی در حدود هزار و 500 مترمربع و با حضور 64 شرکت عمانی برگزار می‌شود گروه‌های کالایی شامل صنایع دستی، پتروشیمی، پلاستیک، تجهیزات و ابزار پزشکی، برق و الکترونیک، کشاورزی، مبلمان، لوازم آرایشی به معرض به نمایش گذاشته می‌شود.

هدف از برگزاری این رویداد آشنایی هرچه بیشتر با تولیدات، سرمایه‌گذاری و فرصت‌های صادراتی عمان به بازار ایران و ایجاد فرصت‌های لازم برای ارائه خدمات سرمایه‌گذاری، امور بازرگانی و تولیدی، معرفی کالاهای مصرفی، خدمات بانکداری و امور بیمه‌ای، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری و صنایع دستی به منظور رویارویی با طرف‌های تجاری دو کشور و برقراری سرمایه‌گذاری‌های مشترک در تولید محصول و صدورآن به کشورهای ثالث و سایر بازارهای هدف صادراتی است.

برگزاری این نمایشگاه را باید یک رویداد مهم در روابط اقتصادی دو کشور دانست چرا که در شرایطی برگزار می‌شود که شرکت‌های عمانی برای توسعه روابط صنعتی، تجاری و سرمایه‌گذاری با همتایان ایرانی خود از جدیت ویژه ای برخوردارند.

 

ارسال نظر