Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آهن فروشان شمالی از شعبه ی جدید بهره مند می شوند

مؤسسه ی آهن فروشان شعبه ی جدیدی را تأسیس نموده است تا از مشاغل آهن آلات مربوط به درب مناطق شمالی انگلستان حمایت کند.

آهن فروشان شمالی از شعبه ی جدید بهره مند می شوند

هدف شعب مؤسسه ی آهن فروشان تشویق شبکه بندی و بحث در میان آهن فروشان محلی می باشد؛ توسعه ی حرفه ای مداوم از طریق یک برنامه ی ساختار یافته ای از سخنرانی ها و نمایش ها در دسترس می باشد.

شعبه ی شمالی و خطوط مرزی

شعبه ی شمالی و خطوط مرزی منطقه ای را تحت پوشش قرار می دهد که قبلا توسط شعبه ی شمال شرقی احاطه شده بود، و به گستردگی سر تا سر ساحل غربی و مرزهای آن می باشد.

نشست اول شعبه ی جدید در کارلایل (Carlisle) در ماه مه برگزار شد.بیش از 20 نفر از جمله ماریو دل- سینیور (Mario Del-Signore)، رئیس مؤسسه ی آهن فروشان، و تعدادی از آهن فروشان محلی، تولیدکنندگان و دانش آموزان دیپلمه ی انجمن آهن فروشان در آن نشست حضور داشتند.

این نشست، جلسه ی توسعه ی حرفه ای مداوم درباره ی بیانیه های محصول محیط زیستی را به ثبت رساند، که توسط مدیر فنی انجمن آهن فروشان، داگلاس مسترسن (Douglas Masterson) ارائه شده بود.نشست بعدی، اجلاس سمیناری درباره ی سیلندر امنیتی پیشرفته و آهن آلات حفاظتی توسط کارلایل برس (Carlisle Brass) را دربرخواهد داشت.

این شعبه همچنین به جهت تشویق دانش آموزان دیپلمه ی انجمن آهن فروشان برای مباحثه کردن و آماده شدن برای امتحانات آینده ی آنها یک زمانی را به نام شب دانش آموزی تدارک می بیند.

ارسال نظر