معرفی جدیدترین فرنیچرها در 2019

معرفی جدیدترین فرنیچرها در 2019

با خانه دات کام همراه باشید تا با جدیدترین فرنیچرها در سال 2019 آشنا شوید.

زمانی که افراد می‌خواهند برای خانه خود وسیله تهیه کنند خوب می‌دانند که باید مناسب‌ترین وسیله را متناسب با فضای موجودشان تهیه کنند. انتخاب فرنیچرهای مناسب باعث می‌شوند تا زیبایی خانه دو چندان شود. ما تصمیم گرفته‌ایم تا در این خبر جدیدترین فرنیچرهای ارائه شده طراحان را معرفی کنیم تا همراهان خانه دات کام برای چیدمان خانه خود راهنما و ایده، داشته باشند.

روز به روز بیشتر می‌شنویم که افراد خواهان آن هستند که فضای داخلی خانه‌هایشان ساده‌تر شوند. به همین علت ما معتقد هستیم که در سال 2019 فرنیچرهای چندکاره در دکوراسیون‌ها، پرکاربرد خواهند بود. همانطور که در تصویر هم مشاهده می‌کنید، این مبل، هم به عنوان یک صندلی برای نشستن است، هم به عنوان یک صندلی راحتی برای یک چرت کوتاه و هم میزی دارد که برای صرف یک نوشیدنی، دسر و ... کاربرد دارد.

فرنیچرهای چندکاره 

در سال 2019، استفاده از صنایع دستی اصیل بسیار محبوب می‌باشد.

 استفاده از صنایع دستی

"اتاق‌ خواب‌ها باید حس رحم مادر را القاء کنند، حس آرامش، امنیت و محافظت شدن". در دنیای بیرون اتفاقات زیادی می‌افتد، افراد خواستار آن هستند تا زمانیکه در تختخواب خود هستند از آن اتفاقات بیرون بیایند و احساس آرامش داشته باشند. انتخاب تخت‌هایی با پشتی‌های بلند و بافت و رنگ‌هایی گرم می‌تواند به ایجاد یک فضای آرامش‌بخش کمک کنند.

 حس آرامش، امنیت و محافظت شدن

طراح این فضا گفته است که برای طراحی فضا در الگوهای هندسی غرق شده است. چیزی که مشهود است استفاده از طرح‌های نامتقارن و رنگ‌های متضاد است.

  الگوهای هندسی

استفاده از مبلمان‌های گرد با الهام از فرنیچرهای سال 1970. بر اساس این سبک طراحی و با استفاده از مبلمان‌های کوتاه و گرد می‌توانید دکوراسیون شیک و زیبایی را در خانه خود داشته باشید.

 مبلمان‌های گرد

کاربرد فلزات(اعم از طلا، برنج و...) در اشکال مختلف و جالب. در واقع در این سبک طراحی، از فلزات برای ساخت طیف وسیعی از مجسمه‌ها  استفاده می‌شود.

 کاربرد فلزات

افرادی که به دنبال یک طراحی هیجان انگیز هستند می‌توانند از طرحی مشابه طرح تصویر زیر پیروی کنند. این سبک از طراحی‌ها دارای روح، هویت و حس داستانی هستند.

تنظیم کننده: پ.ز

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید