Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

تجارت الکترونیک مصالح و لوازم ساختمانی

  • محصول
  • شرکت
دسته بندی محصولات

دریافت نور طبیعی

دریافت نور طبیعی

پنجره کوچک نقش بسیار مهمی در این خانه تاریخی دارند

 آیا نور طبیعی دریافت می کنید ؟

دریافت نور طبیعی با استفاده از پنجره بالای درب

رابرت جکسون میلر ، معمار آمریکایی این خانه تاریخی می گوید : «در این خانه طاق ها و قوس های زیادی وجود دارد و ما می خواستیم در بازسازی آشپزخانه به این سبک وفادار بمانیم . » بعضی از این طاق ها مانند سربخاری و ورودی آشپزخانه کامل هستند ، و بخشی از آنها به شکل تیرهای درگاهی یا پنجره های کوچک کار شده اند که هماهنگی خوبی در کل فضا ایجاد کرده اند.
به گفته ی میلر ، بسیاری از این طاق ها در امتداد خود با یکدیگر تلاقی می کنند و اینگونه ، بر روی سطحی افقی باقی می مانند و فضایی یکپارچه پدید می آورند که دست معمار برای ایجاد تغییرات در سقف های بلند خانه ، و چیدمان پنجره های بالای درب ها و سایر طرح های کنگره ای بازتر می شود. او می گوید: « این خانه پر از پیشخوان های چوبی و تخته کوبی است. در واقع به جز سقف جایی برای افزودن طرح های اضافی وجود ندارد. » 

نور طبیعی

چارچوب هر کدام از این پنجره های کوچک ، مانند الگوی درگاه ها تراشیده و شکل داده شده است و فضاهای آن با شیشه شفاف پر شده است در حالی که پنجره های همسطح کابینت ها با شیشه مات کار شده اند تا داخل آشپزخانه معلوم نباشد ، و در عین حال نور طبیعی وارد محیط شود . به گفته ی میلر ، هرچند معماری باقی ساختمان خانه تقریباً به ساختار تاریخی آن وفادار مانده است، اما حس و حال آشپزخانه آن به کلی تغییر کرده است و روشنایی آن به نسبت باقی جاها مانند درخشش مهتاب در شبها است.

 

ارسال نظر

پیک خانه

دانلود کنید

نظرسنجی

نظر شما درباره خانه دات کام


نمایش نتایج نظرسنجی ها