Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

افزایش پروژه های نوسازی ساختمان های بزرگ

طبق گزارش بخش نوسازان انجمن ملی ساختمان سازان، تعداد بازسازی های زیاد خانه ها در حال افزایش پس از رکود می باشند.

افزایش پروژه های نوسازی ساختمان های بزرگ

در مطالعه ای که نوسازان انجام داده اند، پروژه های سال 2016 شاهد افزایشی به میزان 10% در بازسازی های کل خانه، 12% در نوسازی های مربوط به اتاق ، 8% در زیر زمین های تکمیل شده و7% در نوسازی های مربوط به حمام نسبت به سال 2013 بودند.

سازمان ملی ساختمان سازان گزارش کرد که نوسازی های حمام و آشپزخانه هنوز هم رایج ترین پروژه های نوسازی می باشند، که نوسازی های حمام در صدر قرار دارد.

سازمان ملی ساختمان سازان بررسی خود را گزارش داد که به هم زمان بودن آن با ماه ملی نوسازی خانه، که از 1 ماه می آغاز شد، منجر می شود.سازمان ملی ساختمان سازان، ماه گذشته یک افت چهار نقطه ای از شاخص بازار نوسازی Q1 2016 خود را با عدد 54 گزارش کرد، که کمتر از چهار نقطه ی قبلی می باشد اما هنوز مقدار مثبت مطلقی را در فعالیت نوسازی ارائه می دهد.مقامات مجمع اظهار داشتند که علی رغم شیب چهار نقطه ای، هنوز هم انتظار داشتند رشدی را در صنعت نوسازی در سال 2016 شاهد باشند.سازمان ملی ساختمان سازان همچنین کاهشی در پروژه های تعمیر و بازسازی خانه ، اما افزایش در نوسازی های اصلی را گزارش کرد.

Houzz، منبع خبری نوسازی، سود مثبتی بر قدرت صنعتی داشت و گزارش کرد که شاخص نوسازی Q1 مربوط به سال 2016 افزایشی در صنعت نوسازی خانه با اعتماد بر اساس شیب چهار نقطه ای، را مشخص کرد.با این حال، پایگاه طراحی خانه ذکر کرد که رکود اقتصادی کمی از آمار Q1 سال 2015 وجود داشته است.Houzz دریافت که پیمان کاران نوسازی و نوسازان- مانند مابقی صنایع- با مشکلاتی در این خصوص مواجه هستند که کارمندان بسیاری در زمینه ی تجارت هایی وجود دارد که بیشترین متقاضی را دارد.

تعداد مردم سال خورده ی مربوط به دوره ی پر جمعیت همچنین ممکن است نقش یک کمک کننده را در افزایش نوسازی های زیاد را ایفا کنند.Mike Shina که یکی از 55 فرد بازساز شرکت Windsong Properties می باشد، در ماه فوریه اینگون به مجله ی Construction Dive گزارش داد که 90 % افراد متعلق به دوره ی پر جمعیت می خواهند همانطور که سن شان بالا می رود، در خانه های خود بمانند.آن روند، مطابق با مطالعات مرکز مشترک هاردوارد که در رابطه با خانه سازی مطالعه می کند، یک بازار نوسازی را ایجاد کرده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید