Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

عرشه های لوکس در حال محبوبیت یافتن هستند

همانطور که محبوبیت یافتن زندگی در فضای باز ادامه می یابد، مکان هایی برای این زندگی در فضای باز مورد نیاز هستند.یک چنین محوطه ای عرشه ی حیاط خلوت می باشد .

عرشه های لوکس در حال محبوبیت یافتن هستند

یک زمانی این عرشه عادی و ساده بود، که هم اکنون صاحب خانه های لوکس پسند در حال بزرگتر کردن، دارای جزئیات بیشتر کردن، و مطلوب تر کردن سریع این عرشه ی حیاط خلوت حتی در آب و هوای زمستانی و سرد می باشند.

به گزارش Wall Street Journal ، همانطور که این عرشه ها در حال مزین شدن به چیزهایی اعم از استخرهای بی انتها، زمین های گلف، اتاق ها و آشپزخانه هایی در فضای باز، و شومینه ها می باشند، اندازه ی عرشه ها نیز در حال افزایش یافتن می باشند.

در یک نظرسنجی از موسسه ی معماران آمریکایی که بیش از 500 شرکت معماری مسکونی در سه ماهه ی اول سال 2016 وجود داشتند، 69 درصد از این شرکت ها اظهار داشتند که آنها شاهد افزایش تقاضای فضای باز بودند، که دومین پاسخ برتر بود از آنجاییکه سوال ابتدا در سال 2005 پرسیده شده بود.

در مناطقی با آب و هوای سرد، چاله های آتش و کف های گرم برای آزمایش و جبران سرما و برای قابل استفاده نگاه داشتن فضای باز برای بخش بیشتری از سال به کار می روند.

علی رغم افزایش محبوبیت، تنها دو شهر در سراسر کشور وجود داشتند که موارد اضافه شده ی مجلل به عرشه منجر به سود خالص مثبت در هنگام فروش شد و آن دو شهر کلمبیا در کارولینای جنوبی (Columbia, S.C.) و سانتا روزا در کالیفرنیا (Santa Rosa, Calif) می باشند.

ارسال نظر