ظهور تکنولوژی‌های نوین در سایبان

ظهور تکنولوژی‌های نوین در سایبان

به تازگی سایبانی به بازار ساختمان وارد شده که به همراه تکنولوژی‌های نوین طبیعت را به خانه‌ها نزدیک‌تر می‌کند.

آیا نیاز دارید که فضای زندگی شما به طبیعت نزدیک‌ باشد!؟ در این خبر سیستم خلاقانه جدیدی را معرفی خواهیم کرد که به تازگی به بازار عرضه شده و این امکان را فراهم می‌کند تا در آرامش و آسایش در طبیعت بنشینید و از آن لذت ببرید. عصر، زمان مناسبی برای لذت بردن از طبیعت و آب و هوا به همراه یک فنجان چای و یک کتاب است. صبح، بهترین زمان برای لذت بردن از تماشای طلوع خورشید بعد از یک تمرین سبک یوگا و یا لذت بردن از خوردن صبحانه قبل رفتن به محل کار است. نزدیک کردن طبیعت به محیط خانه می‌تواند یک تجربه بکر و ناب را برای افراد به ارمغان بیاورد.

Louvre Pod

سیستمی که در مورد آن صحبت خواهیم کرد در حقیقت یک سایبان است، سایبانی که هم در زمستان و هم در تابستان به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. این سایبان با نام تجاری Louvre Pod شناخته می‌شود و دارای یک طراحی خطی و ظریف است. Louvre Pod، از آلومینیوم ساخته شده و روکش آن از پودری تهیه شده که در برابر شدیدترین شرایط آب و هوایی مقاومت می‌کند. سقف مجهز به یک‌سری تیغه‌های اتوماتیک ضدآفتاب است که برای تنظیم نور و هوا تا 140 درجه می‌چرخد.

Louvre Pod

Louvre Pod

همچنین در صورت بارش باران این تیغه‌ها به طور کامل بسته می‌شوند. شایان ذکر است که سایبان طوری طراحی شده که آب روی آن جمع نمی‌شود بلکه آب را به سمت بیرون هدایت و تخلیه می‌کند. به علاوه اگر مایل هستید که در فضای سایبان اپلیکیشن‌های بیشتری مانند سیستم گرمایش مادون قرمز، نورهای LED و یا سیستم صوتی داشته باشید به راحتی می‌توانید آنها را به سیستم سایبان اضافه کنید.

Louvre Pod

Louvre Pod

همانطور که در تصاویر هم مشاهده می‌کنید می‌توانید به راحتی میزان باز و یا بسته بودن تیغه‌ها را با توجه به شرایط آب و هوا تنظیم کنید. اگر تیغه‌ها را بیشتر باز کنید طبعا تهویه هوا بیشتر صورت می‌گیرد، اما اگر نور آفتاب زیاد باشد می‌توانید تیغه‌ها را بیشتر ببندید و یا جهت آنها را تغییر دهید.

Louvre Pod

Louvre Pod

Louvre Pod

تنظیم کننده: پ.ز

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید