Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

پنل های خورشیدی قوی و سبک

شرکتی در لس آنجلس پنل های خورشیدی سبک را به هر سطح خورشیدی اضافه می کند.

پنل های خورشیدی قوی و سبک

شرکت Sunflare در لس آنجلس در حال ساخت پنل های خورشیدی می باشد که کوچک تر و سبک تر از پنل های خورشیدی متوسط موجود در پشت بام های شما می باشد، این بدین معناست که شما می توانید این پنل ها را در هر جایی نصب کنید.

این پنل ها سبک و تاشو می باشند، که با این تفاسیر فرض شده که افزایش قیمت زیادی را در برداشته باشد، اما شرکت Sunflare اظهار می کند که این پنل ها هزینه ی ساخت را نیز حل کرده است.این شرکت مدعی است این پنل ها به خاطر توانایی شان در تولید تابش کمتر و جذب نور بیشتر، 65% سبک تر می باشند و می توانند 10% بیشتر انرژی تولید کنند.

اگر چه سودمندترین تفاوت این پنل ها، نیز معمولی ترین جنبه ی آنها می باشد.پنل های شرکت Sunflare می تواند بدون محکم سازی بر روی پشت بام ها نصب شوند- شما فقط باید آنها را بر روی پشت بام منزل خود بچسبانید و به سیستم منزل خود سیم کشی کنید.نیاز نیست که آنها را بر روی پشت بام محکم کنید  یا قاب هایی بر روی آنها بسازید که آنها را محکم نگه دارد.این پنل ها می توانند به منظور صرفه جویی های زیاد ساخته شوند، یا احتمال بهره برداری از انرژی خورشیدی را برای آنهایی افزایش دهند که حتی استفاده از این انرژی را از ذهن خود نیز نگذرانده اند.

همه ی این موارد پیش بینی های بسیار زیاد یک شرکت کوچک می باشد. آیا شرکت Sunflare به قول های خود عمل می کند، باید دید!

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید